WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
na strone głowną


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Sobota, 23 czerwca 2018

Egzamin certyfikowany TOEIC

Akademickie Centrum Językowe PWSZ w Koninie serdecznie zaprasza studentów oraz wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w certyfikowanym egzaminie TOEIC®, który jest najczęściej uznawanym certyfikatem językowym w międzynarodowym środowisku pracy. Certyfikat TOEIC® to cenny dodatek do CV, przepustka do kariery, dająca szersze perspektywy zawodowe.

Najbliższy egzamin odbędzie się 13 czerwca 2017 r.
 
Podejście do egzaminu kosztuje 60 zł, wykupienie certyfikatu TOEIC® 145 zł. Jeśli wynik egzaminu nie będzie satysfakcjonujący, student NIE MA OBOWIĄZKU wykupienia certyfikatu. Jest to oferta promocyjna – standardowo koszt podejścia do egzaminu i wykupienia certyfikatu to 340 zł.

Wszelkich dodatkowych informacji można uzyskać w sekretariacie ACJ przy ul. Wyszyńskiego 3c, pok. nr 5.
Rejestracji i opłat należy dokonać do 25 maja 2017 r. w biurze ACJ w godzinach 9:00-15:30.Więcej informacji na temat egzaminu TOEIC na stronie acj.konin.pl/aktualności.


 

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki