WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
Baner nowe kierunki 2019


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019

Wizyta delegacji z Turcji

W dniach 3-7 czerwca br, naszą uczelnię odwiedziła Pani Fatma Tokoz Goktepe - wykładowca z uczelni partnerskiej - Cag University z Mersin (Turcja). 

Wizyta została zrealizowana w ramach programu Erasmus+. Gościa z Turcji przyjął JM Rektor prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak. Podczas spotkania omawiano szczegóły współpracy między uczelniami, wymianę studentów oraz wykładowców.

Pani Fatma Tokoz Goktepe przeprowadziła zajęcia dla studentów filologii angielskiej w ramach przedmiotów kształcenia kierunkowego, m.in z zakresu dydaktyki języka angielskiego oraz wzięła udział z wykładzie gościnnym dra hab. Pawła Sobkowiaka z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, który odbył się w naszej Uczelni w dniu 4 czerwca br. 

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki