na strone głowną

Środa, 18 lipca 2018

Rektor z wizytą w Istanbul Kültür University

Prof. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie, w dniach od 18 do 22 października 2017 r. gościł z wizytą w partnerskiej uczelni Istanbul Kültür University z siedzibą w Stambule. W ramach wizyty rektor wziął udział w konferencji INGED 2017, podczas której wygłosił wykład plenarny oraz przedstawił prezentację dla studentów tureckiego uniwersytetu. Pobyt w partnerskiej uczelni był również okazją do rozmowy z jej przedstawicielami nt. dotychczasowej współpracy i możliwości jej poszerzenia. Wizyta została zorganizowana w ramach programu Erasmus+.

mata