WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
języki obce w mediach i biznesie baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Środa, 14 listopada 2018

Portuguese & Turkish Day!

Zagraniczni studenci Programu Erasmus+ z Portugalii i Turcji serdecznie zapraszają na odbywające się co roku w naszej uczelni uroczystości celebrujące ich kulturę.

Imprezy typu Portuguese&Turkish Day są doskonałą okazją do bliższego poznania kultury i obyczajów oby tych krajów. PWSZ w Koninie gości co roku kilkudziesięciu studentów zarówno z Portugalii, jak i Turcji. Stało się już tradycją, że w maju obchodzimy ich święto.

Głównym zamysłem imprezy jest przybliżenie polskim studentom portugalskich oraz tureckich tradycji i obyczajów. W ramach imprezy będzie można między innymi skosztować typowych potraw i napojów z tych krajów. Ponadto studenci zza granicy zaprezentują swoje uczelnie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych 23 maja (wtorek) do budynku PWSZ w Koninie, ul. Przyjaźni 1, do sali 5b. Impreza rozpocznie się o godzinie 13.30
 Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki