Baner 3

Piątek, 22 września 2017

Portuguese & Turkish Day!

Zagraniczni studenci Programu Erasmus+ z Portugalii i Turcji serdecznie zapraszają na odbywające się co roku w naszej uczelni uroczystości celebrujące ich kulturę.

Imprezy typu Portuguese&Turkish Day są doskonałą okazją do bliższego poznania kultury i obyczajów oby tych krajów. PWSZ w Koninie gości co roku kilkudziesięciu studentów zarówno z Portugalii, jak i Turcji. Stało się już tradycją, że w maju obchodzimy ich święto.

Głównym zamysłem imprezy jest przybliżenie polskim studentom portugalskich oraz tureckich tradycji i obyczajów. W ramach imprezy będzie można między innymi skosztować typowych potraw i napojów z tych krajów. Ponadto studenci zza granicy zaprezentują swoje uczelnie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych 23 maja (wtorek) do budynku PWSZ w Koninie, ul. Przyjaźni 1, do sali 5b. Impreza rozpocznie się o godzinie 13.30