WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
na strone głowną


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Sobota, 23 czerwca 2018

Pierwsza uczelnia partnerska w Macedonii!

Rektor PWSZ w Koninie prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak podpisał umowę bilateralną z Goce Delcev University of Stip. To druga co do wielkości państwowa uczelnia w Macedonii.

Uczelnia została utworzona w 2007 roku. Kształci 19 tysięcy studentów i zatrudnia 500 pracowników dydaktycznych i administracyjnych. Złożona jest z 12 wydziałów, między innymi: Wydziału Prawa, Wydziału Filologii, Wydziału Ekonomii, Wydziału Logistyki, Wydziału Informatyki oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu. Uniwersytet oferuje łącznie ponad 100 kierunków studiów licencjackich, magisterskich oraz doktoranckich.

Główna siedziba uczelni znajduje się w mieście Sztip, położonym we wschodniej części Macedonii nad rzeką Bregałnicą. Miasto zamieszkuje ponad 50 tys. mieszkańców.

Umowa między uczelniami w ramach programu Erasmus+ obowiązuje na lata 2016/2017-2020/2021 i dotyczy wymiany międzynarodowej studentów i wykładowców kierunków: filologia angielska oraz germańska, logistyka, informatyka, finanse i rachunkowość, dietetyka oraz pielęgniarstwo.

Więcej informacji o uczelni na stronie internetowej:www.ugd.edu.mk/index.php/en/ 

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki