Baner 20-lecie

Niedziela, 19 listopada 2017

Wizyta tureckiego wykładowcy

W dniach 20-24marca 2017 roku PWSZ w Koninie gościła tureckiego wykładowcę Cihada Dogana. Wizyta została zorganizowana w ramach Programu Erasmus+. Turecki nauczyciel przeprowadził wykłady dotyczące marketingu społecznego oraz opowiedział polskim studentom o kulturze i zwyczajach swojej ojczyzny. W jego wykładach udział wzięli studenci zarządzania, logistyki oraz finansów i rachunkowości.

Cihad Dogan na co dzień pracuje w Uludag University, który jest instytucją partnerską PWSZ w Koninie.