WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
baner rekrutacja 2019/2020


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Poniedziałek, 24 czerwca 2019

Porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Ekonomicznych im. Maksymiliana Jackowskiego w Słupcy

Prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie oraz mgr Karolina Rakowicz, dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Maksymiliana Jackowskiego w Słupcy w dniu 18 marca 2019 r. podpisali porozumienie o współpracy.

Zawarte porozumienie pozwoli m.in. na uczestnictwo najzdolniejszych uczniów w zajęciach prowadzonych na Uczelni i zaliczenie wybranych przedmiotów w przypadku podjęcia studiów na Wydziale Społeczno-Technicznym, a także udział w laboratoriach, pracach studenckich kół naukowych, prelekcjach, wykładach otwartych i wizytach studyjnych. Dodatkowo PWSZ w Koninie w każdym roku obowiązywania porozumienia zobowiązała sią do objęcia patronatem jednej klasy kształcącej we wskazanym zawodzie oraz udostępnienia zeszytów naukowych i skryptów opracowanych przez pracowników dydaktycznych Uczelni.

M. Biadasz


 
 

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki