WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
języki obce w mediach i biznesie baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Wtorek, 21 maja 2019

Spotkanie studentów Erasmus+ z władzami uczelni

Dnia 2 października br. odbyło się spotkanie studentów Programu Erasmus + z Władzami PWSZ w Koninie. Studentów z zagranicy przywitał JM Rektor prof. Mirosław Pawlak życząc studentom ciekawych doświadczeń akademickich i wielu dobrych chwil spędzonych w PWSZ w Koninie. Dziekanów reprezentował dr Janusz Kwieciński - dziekan Wydziału Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia. Ponadto, podczas spotkania Koordynatorzy Wydziałowi i polscy studenci - uczestnicy Programu Buddy zapoznali studentów z Hiszpanii, Turcji, Portugalii, Włoch, Turkmenistanu i Łotwy z ogólnymi zasadami funkcjonowania uczelni. Spotkanie zakończyła muzyczna zabawa integracyjna. 
PWSZ w Koninie, wprowadzając prointernacjonalizacyjne rozwiązania, oferuje przedmioty w języku angielskim na wszystkich wydziałach Uczelni, dającym tym samym studentom z zagranicy szerokie możliwości rozwoju zainteresowań akademickich. To właśnie od obecności studentów z zagranicy zaczyna się prawdziwe i wymierne umiędzynarodowienie będące już nie tylko innowacją, ale stałym elementem wpisanym w rozwój PWSZ w Koninie.
 
B.M

 

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki