WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
                       
Baner bezpieczeństwo i systemy ochrony -


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Czwartek, 24 maja 2018

Studia dualne z Impexmetal S.A. Aluminium Konin

Prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie oraz Jan Woźniak, dyrektor zarządzający, a także Robert Jeżak, prokurent Impexmetal S.A. Aluminium Konin w dniu 1 sierpnia br. podpisali porozumienie w sprawie współpracy.
Celem zawartego porozumienia jest podjęcie współdziałania zmierzającego do uruchomienia studiów dualnych na kierunkach mechanika i budowa maszyn oraz energetyka. Obie strony zadeklarowały wolę współpracy naukowej, dydaktycznej i promocyjnej w zakresie realizacji innowacji, dotyczących w szczególności powyższych studiów.
Firma Impexmetal S.A. Aluminium Konin  zobowiązała się do zatrudnienia studentów PWSZ w Koninie w ramach prowadzonych studiów, co umożliwia zdobycie zarówno potrzebnej wiedzy, jak i cenionego na rynku pracy doświadczenia zawodowego.  
 
M. Biadasz
Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki