Baner 20-lecie

Sobota, 18 listopada 2017

Bal Absolwentów i Przyjaciół PWSZ w Koninie z okazji 20-lecia Uczelni

Z okazji 20-lecia powstania PWSZ w Koninie Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół PWSZ w Koninie organizuje bal dla wszystkich absolwentów, pracowników i przyjaciół Uczelni. Będzie on świetną okazją do spotkania znajomych po latach! Sam lub wraz z osobą towarzyszącą zgłoś swój udział już teraz!

KIEDY: 16 czerwca 2018 r., start o godzinie 18.00, finisz 2.00 w nocy

GDZIE: Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Gwarek” w Ślesinie

Zarezerwuj już sobie ten termin!

Co trzeba zrobić? Wystarczy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na stronie /userfiles/files/regulamin%20balu%2020-lecie.docx a następnie przysłać mailowo zgłoszenie dowolnej liczby osób na adres saip@pwsz.konin.edu.pl najpóźniej do 30 grudnia 2017 r. Więcej informacji: tel. 517 226 218.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decydować będzie kolejność zgłoszeń!