Baner 20-lecie

Aktualności BWzZ

Rektor w Democritus University of Thrace

05.10.2017Rektor w Democritus University of Thrace

Prof. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie, przebywał od 27 września do 1 października 2017 r. w partnerskiej uczelni Democritus University of Thrace, z siedzibą w Ksanti (Grecja).
Rusza kolejna edycja programu RISE

01.09.2017Rusza kolejna edycja programu RISE

Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej (DAAD) zaprasza doktorantów, pracowników naukowych oraz jednostki badawcze do udziału w kolejnej edycji programu RISE (Research Internships in Science and Engineering).
Szkoła letnia w Splicie

10.07.2017Szkoła letnia w Splicie

Chorwacka uczelnia partnerska PWSZ w Koninie University of Split oraz University Department of Professional Studies organizują szkołę letnią. Oferta adresowana jest również dla studentów i pracowników PWSZ w Koninie.
Democritus University of Thrace naszym nowym partnerem

22.06.2017Democritus University of Thrace naszym nowym partnerem

W maju 2017 roku PWSZ w Koninie rozpoczął współpracę z grecką uczelnią Democritus University of Thrace.
Święto Portugalii i Turcji

24.05.2017Święto Portugalii i Turcji

Prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie, był gościem uczelnianego Dnia Portugalsko-Tureckiego. Otworzył spotkanie i serdecznie zaprosił do wspólnej zabawy.
Portuguese & Turkish Day!

18.05.2017Portuguese & Turkish Day!

Zagraniczni studenci Programu Erasmus+ z Portugalii i Turcji serdecznie zapraszają na odbywające się co roku w naszej uczelni uroczystości celebrujące ich kulturę.

Pierwsza uczelnia partnerska w Macedonii!

28.04.2017Pierwsza uczelnia partnerska w Macedonii!

Rektor PWSZ w Koninie prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak podpisał umowę bilateralną z Goce Delcev University of Stip. To druga co do wielkości państwowa uczelnia w Macedonii.
Uniwersytet w Padwie uczelnią partnerską PWSZ w Koninie

13.04.2017Uniwersytet w Padwie uczelnią partnerską PWSZ w Koninie

Uniwersytet w Padwie dołączył do grona uczelni partnerskich PWSZ w Koninie.

27.03.2017Wizyta tureckiego wykładowcy

W dniach 20-24marca 2017 roku PWSZ w Koninie gościła tureckiego wykładowcę Cihada Dogana.
1 z 18
<<  1 234567...18  >>