języki obce w mediach i biznesie baner na stronę

Środa, 24 kwietnia 2019

Życzenia Wielkanocne

18.04.2019Życzenia Wielkanocne

Rektor PWSZ w Koninie, prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak składa życzenia świąteczne pracownikom, studentom oraz sympatykom PWSZ w Koninie.
Godziny otwarcia biblioteki

17.04.2019Godziny otwarcia biblioteki

Godziny otwarcia Biblioteki im. prof. Mariana Walczaka PWSZ w Koninie w okresie wiosennej przerwy świątecznej.
„Szkiełkiem i Okiem” - marzec 2019

09.04.2019„Szkiełkiem i Okiem” - marzec 2019

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym marcowym numerem „Szkiełkiem i Okiem”.
KSJ na liście projektów w ramach programu

08.04.2019KSJ na liście projektów w ramach programu "Wsparcie dla czasopism naukowych"

Miło nam poinformować, że Konińskie Studia Językowe decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego znalazły się na liście 500 czasopism naukowych zakwalifikowanych do finansowania w ramach programu „Wsparcie dla czasopism naukowych”.
Prezent od IBUK Libra

08.04.2019Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy, W ramach akcji Książka miesiąca od Ibuka Libry, tym razem wierny portret J.D. Salingera, autora kultowej książki „Buszujący w zbożu”, jednego z najbardziej znanych, a zarazem tajemniczych pisarzy...

Godziny otwarcia biblioteki

28.03.2019Godziny otwarcia biblioteki

Szanowni Czytelnicy!  Od kwietnia obowiązują zmienione godziny otwarcia Biblioteki im. prof. Mariana Walczaka PWSZ w Koninie.
CeON Repozytorium

20.03.2019CeON Repozytorium

Repozytorium Centrum Otwartej Nauki jest adresowane do całego polskiego środowiska naukowego. W repozytorium są udostępniane różnego rodzaju materiały naukowe, takie jak artykuły, książki, materiały konferencyjne, raporty czy rozprawy doktorskie.
1 z 22
<<  1 234567...22  >>