Baner bezpieczeństwo i systemy ochrony -

Środa, 23 maja 2018

Aktualności BWzZ

Spotkanie w Zespole Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Bielicach

18.04.2018Spotkanie w Zespole Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Bielicach

Spotkanie w języku angielskim dla kilkudziesięciu uczniów zorganizowali Artur Czarnecki,  nauczyciel  j. angielskiego w ZSP w Bielicach i Dariusz Wiliński z Katedry Finansów, Rachunkowości i Logistyki PWSZ w Koninie.
Spotkanie Informacyjne Programu Erasmus+

07.03.2018Spotkanie Informacyjne Programu Erasmus+

W dniu 6 marca odbyło się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej Spotkanie Informacyjne Programu Erasmus+. Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy Biura Współpracy z Zagranicą i poprowadzone przez p. Anetę Korpalską i p. Mateusza...
Spotkanie Informacyjne Programu Erasmus+

01.03.2018Spotkanie Informacyjne Programu Erasmus+

Biuro Współpracy z Zagranicą serdecznie zaprasza na Spotkanie Informacyjne Programu Erasmus+, które odbędzie się 6 marca 2018 roku (wtorek) w Auli PWSZ (ul Przyjaźni 1), godz. 9.45-11.15.
Praktyki studenckie na Krecie

02.02.2018Praktyki studenckie na Krecie

Praktyki studenckie na Krecie
Praktyki studenckie na wyspie Kos

02.02.2018Praktyki studenckie na wyspie Kos

Praktyki studenckie na wyspie Kos
Konińskie Studia Społeczno-Ekonomiczne uzyskały pozytywną ocenę ERIH

29.01.2018Konińskie Studia Społeczno-Ekonomiczne uzyskały pozytywną ocenę ERIH

Miło nam poinformować, iż Konińskie Studia Społeczno-Ekonomiczne uzyskały pozytywną ocenę (ERIH) i decyzją z dnia 24 stycznia 2018 r. The European Reference Index for the Humanities and the Social Sciences (ERIH)

07.12.2017Rektor z wizytą na Uniwersytecie Roma Tre

Prof. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie, w dniach od 29 listopada do 3 grudnia br.  gościł z wizytą na Uniwersytecie Roma Tre z siedzibą w Rzymie.
Rektor z wizytą w Istanbul Kültür University

23.10.2017Rektor z wizytą w Istanbul Kültür University

Prof. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie, w dniach od 18 do 22 października 2017 r. gościł z wizytą w partnerskiej uczelni Istanbul Kültür University z siedzibą w Stambule.
Rektor w Uniwersytecie w Mediolanie

18.10.2017Rektor w Uniwersytecie w Mediolanie

Prof. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie oraz dr Anna Stolarczyk-Gembiak, dziekan Wydziału Filologicznego w dniach od 11 do 14 października 2017 roku gościli w partnerskiej uczelni Uniwersytetu w Mediolanie we Włoszech.
1 z 19
<<  1 234567...19  >>