WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Niedziela, 22 września 2019

Kiermasz świąteczny

 
W dniach od 11 do 18 grudnia 2012 r. w godzinach od 9:00 do 15:00w budynkach Uczelni przy ul. Popiełuszki 4 oraz ul. Wyszyńskiego 3c wystawione będą rękodzieła wykonane przez podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Ślesinie oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej w Paprotni.

Wszystkie wystawione dzieła przeznaczone są do sprzedaży, a zysk zasili konto w/w placówek.
 
Zapraszamy!


                                                              

 
  • DSC08782
  • DSC08785
  • DSC08786
  • DSC08788

I Ty zostań Mikołajem zakończona sukcesem

W dniu 6 grudnia br. swój finał miała akcja „I Ty zostań Mikołajem” zorganizowana przez SKN PEGAZ oraz Uczelniany Klub HDK PCK, działające w PWSZ w Koninie.
Wspólnymi siłami udało nam się hojnie obdarować aż pięć wielodzietnych rodzin z pobliskiej gminy. Radości dzieci odbierających swoje prezenty nie można opisać w kilku słowach, po prostu dzieciaki „piszczały” ze szczęścia.

Mikołajki zostały poprzedzone dwutygodniową zbiórką trwającą od 19 listopada do 4 grudnia, tak aby pozostali studenci PWSZ  w Koninie, także z Zamiejscowego Wydziału Budownictwa i Instalacji Komunalnych w Turku, mogli wspomóc akcję. Postanowiliśmy wyjść także poza mury uczelni i w dniach od 3 do 5 grudnia 2012 r. w „Twoim Markecie” przy ulicy Sosnowej w Koninie zbieraliśmy żywność.

W wyniku przeprowadzanych zbiórek udało nam się zgromadzić kilkadziesiąt kilogramów żywności oraz sporą ilość słodyczy, zabawek, ubrań, książek i przyborów szkolnych.
Otrzymaliśmy także wsparcie finansowe od Pani mgr Doroty Kaźmierczak oraz od Pani dr Marty Cichockiej, które przeznaczyliśmy na zakup owoców.
 
Wszystkim ofiarodawcom oraz osobom zaangażowanym serdecznie dziękujemy.


                                                                         

Zostań Mikołajem

Mikołajki 2012 (79,60 Kb)

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki