Studia podyplomowe

Wtorek, 30 września 2014

Literary Reference Center Plus, nowa baza firmy EBSCO w dostępie testowym.

23.09.2014Literary Reference Center Plus, nowa baza firmy EBSCO w dostępie testowym.

Do 22 listopada br. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie ma otwarty dostęp testowy do bazy Literary Reference Center. Baza jest dostępna na platformie EBSCOhost uczelni na stronie
Repozytorium CeON

15.09.2014Repozytorium CeON

Zapraszamy do korzystania z Platformy Internetowej CEON tworzonej przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Koputerowego UW (ICM)...
TESOL Quarterly

04.04.2014TESOL Quarterly

Zapraszamy do regularnego przeglądania wirtualnego wydania czasopisma  TESOL Quarterly.

18.06.2014Komunikat

Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym wyłączona zostanie internetowa usługa zamówień i rezerwacji.
Godziny otwarcia biblioteki w okresie wakacyjnym

18.06.2014Godziny otwarcia biblioteki w okresie wakacyjnym

Godziny otwarcia biblioteki w okresie wakacyjnym.

22.08.2014Nowe publikacje darmowe w Ibuk Libra

Uprzejmie informujemy, że do konta Biblioteki PWSZ dodano nowe publikacje darmowe.

18.08.2014Nowe publikacje darmowe w Ibuk Libra

13.06.2014Nowe publikacje darmowe w Ibuk Libra

<<  1234567...8  >>
Zobacz:   Ogólne Dla studenta

Kliknij na zaznaczony na zielono dzień aby sprawdzić co wydarzy się danego dnia.

Zobacz koniecznie

Regulamin StudiówWewnętrzny System Zapewnienia JakościStrategiaKarta praw studenta
KSJgaleria ikonkaAMP_ikonkaapb_ikonka
azselaearnig