Studia magisterskie

Niedziela, 26 marca 2017

06.03.2017Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy,

marzec to miesiąc kobiet, dlatego w kolejnej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Damskie laboratorium. Przepisy na domowe kosmetyki, autorstwa Angeliki Gumkowskiej.

Zaproszenie na szkolenie on-line: Zaczytani po uszy w bazie ScienceDirect

17.02.2017Zaproszenie na szkolenie on-line: Zaczytani po uszy w bazie ScienceDirect

Elsevier ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu on-line ZACZYTANI PO USZY W BAZIE SCIENCEDIRECT, które odbędzie się 21 LUTEGO O GODZINIE 10:00.
EBSCO Academic Collection

03.02.2017EBSCO Academic Collection

Uprzejmie informujemy,  że do 31 marca  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie ma otwarty dostęp do wielodziedzinowej bazy ponad 150.000 książek elektronicznych EBSCO Academic Collection.

02.02.2017Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy, w nowej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Wielki pustynny szlem. Jak przesuwać granice swoich możliwości, autorstwa Daniela Lewczuka, Andrzeja Gondka, Marka Wikiera.

03.01.2017Komunikat

W styczniu biblioteka czynna w soboty (II i IV sobota miesiąca): 14 i 28.01.2017r

02.01.2017Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy, w nowej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Andrzeja Klima – Tak się kręciło. Na planie 10 kultowych filmów PRL.

20.12.2016Komunikat

Godziny otwarcia Biblioteki im. Prof. Mariana Walczaka PWSZ w Koninie w okresie zimowej przerwy świątecznej.

01.12.2016Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy,

w nowej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Remigiusza Piotrowskiego – Absurdy i kurioza przedwojennej Polski.

07.11.2016Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy,

w nowej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Finna Bruntona i Helen Nissenbaum – Zmyl trop. Na barykadach prywatności w sieci.

1 z 16
<<  1 234567...16  >>