Wybory 2015

Sobota, 31 stycznia 2015

30.01.2015Nowe publikacje darmowe w Ibuk Libra

Uprzejmie informujemy, że do konta Biblioteki PWSZ dodano nowe publikacje darmowe.
Nowe publikacje w Ibuk Libra

26.01.2015Nowe publikacje w Ibuk Libra

Nowe publikacje w Ibuk Libra dostępne od 26.01 do 1.10.2015 r.

Kontrapunkty i autonomie

16.01.2015Kontrapunkty i autonomie

Biblioteka PWSZ w Koninie, SKN Wizja i Laboratorium bez adresu UAP w Poznaniu zapraszają na wystawę „Kontrapunkty i autonomie”.

16.01.2015Nowe publikacje darmowe w Ibuk Libra

Internetowy Polski Słownik Biograficzny

12.01.2015Internetowy Polski Słownik Biograficzny

Narodowy Instytut Audiowizualny (NInA) udostępnił największą polską internetową bibliotekę multimedialną poświęconą najwybitniejszym postaciom, które wpłynęły na historię Polski.

09.01.2015Nowe publikacje darmowe w Ibuk Libra

Oxford University Press, Cambridge University Press

07.01.2015Oxford University Press, Cambridge University Press

Informujemy, że od stycznia 2015 roku zasoby biblioteczne zostały wzbogacone o kolekcję czasopism społecznych i humanistycznych wydawnictw Cambridge Uniwersity Press oraz Oxford Uniwersity Press.
Spotkanie ze Zdzisławem Siwikiem w Bibliotece PWSZ w Koninie

19.12.2014Spotkanie ze Zdzisławem Siwikiem w Bibliotece PWSZ w Koninie

Pokaz filmów dokumentalnych połączony ze spotkaniem z ich twórcą, Zdzisławem Siwikiem, odbył się 17 grudnia w Bibliotece PWSZ w Koninie. Obejrzeć było można filmy „Moje pięć minut’’ oraz ,,Joto Giotto Dimitrow’’.
Dla nauki i promocji

19.12.2014Dla nauki i promocji

Studenckie seminarium naukowo-badawcze „Dziecko w codziennej przestrzeni edukacyjnej” odbyło się 17 grudnia w Bibliotece PWSZ w Koninie. Była to druga edycja spotkań naukowych poświęconych wspieraniu badań...
<<  1234567...9  >>
Zobacz:   Ogólne Dla studenta

Kliknij na zaznaczony na zielono dzień aby sprawdzić co wydarzy się danego dnia.

Zobacz koniecznie

Regulamin StudiówWewnętrzny System Zapewnienia JakościStrategiaKarta praw studenta
KSJgaleria ikonkaAMP_ikonkaapb_ikonka
azselaearnig