Studia podyplomowe 2015

Piątek, 29 maja 2015

26.05.2015Zaproszenie

W ramach tegorocznej kampanii czytelniczej „Cała Polska czyta dzieciom” koordynator projektu – mgr Wiesława Kozłowska- zaprasza dzieci ze szkół konińskich, studentów PWSZ i ich dzieci oraz mieszkańców...
Rysunek fortepianem

25.05.2015Rysunek fortepianem

Misa Shimomura, Mikołaj Poliński: „Rysunek fortepianem” prezentacja w ramach projektu: Kontrapunkty i autonomie /pomiędzy dźwiękiem a obrazem/
Prezent od IBUK Libra

04.05.2015Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy, w kolejnej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA proponujemy książkę Kobiety Kossaków Joanny Jurgały-Jureczki.

Ćwiczenia z uważnego słuchania

17.04.2015 Ćwiczenia z uważnego słuchania

Za  nami trzecia odsłona projektu Kontrapunkty i autonomie /pomiędzy dźwiękiem a obrazem/ - seminarium: Poza muzyką. Słuchanie świata.
Prezent od IBUK Libra

01.04.2015Prezent od IBUK Libra

Świętowanie trwa! W drugiej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA proponujemy książkę Niespokojni Aliny Kietrys.
Nowe publikacje darmowe w Ibuk Libra

30.03.2015Nowe publikacje darmowe w Ibuk Libra

Uprzejmie informujemy, że do konta Biblioteki PWSZ dodano nowe publikacje darmowe.
<<  1234567...11  >>
Zobacz:   Ogólne Dla studenta

Kliknij na zaznaczony na zielono dzień aby sprawdzić co wydarzy się danego dnia.

Zobacz koniecznie

Regulamin StudiówWewnętrzny System Zapewnienia JakościStrategiaKarta praw studenta
KSJgaleria ikonkaAMP_ikonkaapb_ikonka
azselaearnig