WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
                       
Baner 20-lecie


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Wtorek, 17 października 2017

Biblioteka

Młody Czytelnik wyzwaniem dla bibliotekarza

07.10.2016Młody Czytelnik wyzwaniem dla bibliotekarza

Biblioteka PWSZ w Koninie, Centrum Doskonalenia Nauczycieli Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Koninie zapraszają na konferencję dla nauczycieli bibliotekarzy.
Prezent od IBUK Libra

03.10.2016Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy, w nowej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Andrzeja Gaworskiego i Marty Panas-Gaworskiej Naukowcy spod czerwonej gwiazdy.

IBUK LIBRA

30.09.2016IBUK LIBRA

Biblioteka PWSZ w Koninie wykupiła dostęp do wybranych publikacji na platformie książek elektronicznych IBUK Libra (dostęp od 1 października br.).
Prezent od IBUK Libra

12.09.2016Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy, w nowej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Andrzeja Klima – Jak w kabarecie. Obrazki z życia PRL.

Prezent od IBUK Libra

01.08.2016Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy, w nowej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Mai i Jana Łozińskich – Wojciech Kossak.

Prezent od IBUK Libra

04.07.2016Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy, w nowej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Anny J. Dudek – Poddaję się. Kim są muzułmanki mieszkające w Polsce? Jak żyją, pracują, podróżują? Czy realizują swoje pasje? Jak...

XV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

08.06.2016XV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

W ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, Biblioteka im. prof. Mariana Walczaka PWSZ w Koninie, ponownie gościła w swoich progach młodych czytelników.
Prezent od IBUK Libra

07.06.2016Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy,

w kolejnej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę z serii „Bez tajemnic” - Zbrodnia prawie doskonała. Iwona Schymalla rozmawia z prof. Moniką Całkiewicz, która przez...

Dzień Dziecka w Bibliotece PWSZ w Koninie

01.06.2016Dzień Dziecka w Bibliotece PWSZ w Koninie

Przesympatyczne spotkanie z  Andrzejem Grabowskim.- twórcą postaci Kulfona, Moniki, Budzika oraz autorem wielu książek, piosenek i programów telewizyjnych dla dzieci odbyło się 1 czerwca w Bibliotece im. M. Walczaka PWSZ w Koninie.
4 z 18
<<  1 2345678...18  >>

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i Budowa Maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne Zarządzanie
kierunki