WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
na strone głowną


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Niedziela, 23 września 2018

Biblioteka

Prezent od IBUK Libra

03.10.2016Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy, w nowej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Andrzeja Gaworskiego i Marty Panas-Gaworskiej Naukowcy spod czerwonej gwiazdy.

IBUK LIBRA

30.09.2016IBUK LIBRA

Biblioteka PWSZ w Koninie wykupiła dostęp do wybranych publikacji na platformie książek elektronicznych IBUK Libra (dostęp od 1 października br.).
Prezent od IBUK Libra

12.09.2016Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy, w nowej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Andrzeja Klima – Jak w kabarecie. Obrazki z życia PRL.

Prezent od IBUK Libra

01.08.2016Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy, w nowej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Mai i Jana Łozińskich – Wojciech Kossak.

Prezent od IBUK Libra

04.07.2016Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy, w nowej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Anny J. Dudek – Poddaję się. Kim są muzułmanki mieszkające w Polsce? Jak żyją, pracują, podróżują? Czy realizują swoje pasje? Jak...

XV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

08.06.2016XV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

W ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, Biblioteka im. prof. Mariana Walczaka PWSZ w Koninie, ponownie gościła w swoich progach młodych czytelników.
Prezent od IBUK Libra

07.06.2016Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy,

w kolejnej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę z serii „Bez tajemnic” - Zbrodnia prawie doskonała. Iwona Schymalla rozmawia z prof. Moniką Całkiewicz, która przez...

Dzień Dziecka w Bibliotece PWSZ w Koninie

01.06.2016Dzień Dziecka w Bibliotece PWSZ w Koninie

Przesympatyczne spotkanie z  Andrzejem Grabowskim.- twórcą postaci Kulfona, Moniki, Budzika oraz autorem wielu książek, piosenek i programów telewizyjnych dla dzieci odbyło się 1 czerwca w Bibliotece im. M. Walczaka PWSZ w Koninie.
XV OGOLNOPOLSKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM – EDYCJA Z PWSZ

10.05.2016XV OGOLNOPOLSKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM – EDYCJA Z PWSZ

Zakład Pedagogiki i Biblioteka PWSZ zapraszają uczniów, nauczycieli na XV OGOLNOPOLSKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM – EDYCJA Z PWSZ
6 z 20
<<  1 ...3456789...20  >>

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki