Drzwi Otwarte 2019

Środa, 20 lutego 2019

• Dnia 28 lutego br. (czwartek) będziemy gościć na Wydziale Filologicznym Panią prof. UZ dr hab. Joannę  Zawodniak, która o godz. 13.30 w sali 1w (w budynku przy ul. Wyszyńskiego 3c) wygłosi wykład pt. Boredom as a silent enemy: Opportunities for coping with it in the L2 classroom” Zapraszamy Państwa Wykładowców i Studentów do udziału
    w wykładzie.

• Dnia 19 lutego 2019r. zajęcia z Panią prof. Barbarą Lewandowską-Tomaszczyk  z powodu zwolnienia lekarskiego zostały odwołane. Pomimo tego studenci zobowiązani są do wzięcia udziału w wykładzie gościnnym Pana dr Davida Allena, który odbędzie się  19 lutego 2019r. o godz. 10.30 w sali 3b.

• Studenci IV i II roku FG,
    zajęcia z dr A.Stolarczyk-Gembiak w dniu 19 lutego br. ze względu na kolegium RD i posiedzenie Senatu nie odbędą się. Zajęcia zostają przeniesione zgodnie z haromonogramem poniżej:

IV rok FG, Literaturoznawstwo- 12 marca br. godz. 10.00, sala 1w
    II rok FG, HLN- 5 marca, godz. 10.00, sala 11w

Uprzejmie informuję, że zajęcia z IV r. we wtorki będą rozpoczynały się o godzinie 10.00.

• Metody i techniki studiowania odbędą się na Wydziale Filologicznym w terminie:
    27.02.2019 (15.15-16.45); w sali 1w
    10.04.2019(15.15-16.00); w sali 1w
    Pozostałe zajęcia w terminach odbywają się zgodnie z planem.

• Szanowni Studenci,
    informujemy, że upłynął termin przystąpienia do zaliczenia z przedmiotu „Metody i techniki studiowania”. Osoby, które do tej pory nie przystąpiły do zaliczenia mają możliwość przystąpienia do zaliczenia w sesji poprawkowej tj. do 17 lutego br.

Przypominamy, że uzyskanie zaliczenia z przedmiotu jest niezbędne w celu zaliczenia semestru pierwszego.

• Dnia 19 lutego br. (wtorek) będziemy gościć na Wydziale Filologicznym dr. Davida Allena, wykład jest planowany na godz.10.30 w sali 3B, w budynku głównym przy ul. Przyjaźni 1. Zapraszamy Państwa Wykładowców i Studentów do udziału w wykładzie.

• Opłaty w USOSweb dla studentów - komunikat

• Zaliczenia z praktyk studenckich w semestrze zimowym w roku akademickim 2018/2019 - lista

• STUDENCI !!!
    W związku ze zmianą systemu informatycznego w Uczelni, zimowa sesja egzaminacyjna będzie odbywała się w nowym systemie USOS. Studenci proszeni są o odbiór haseł w sekretariacie Wydziału Filologicznego.
    Logowanie do systemu USOSweb poprzez stronę https://usosweb.konin.edu.pl
    Po zalogowaniu studenci proszeni są o dokonanie zmiany hasła.

• Historia Literatury Niemieckiej - III rok filologii germańskiej - lista lektur - semestr zimowy 2018/2019