języki obce w mediach i biznesie baner na stronę

Środa, 24 kwietnia 2019

• Dnia 24 kwietnia 2019r. zajęcia z Panią dr E. Urbaniak-Rybicka zostały odwołane.

On 24 April 2019 (Wednesday) the classes with dr Ewa Urbaniak-Rybicka are canceled.

• KOMUNIKAT DLA STUDENTÓW FA i FG UWAGA!
    10 czerwca 2019 o godz. 14:00 odbędzie się uroczystość wręczenia studentom wyróżnień Rektora PWSZ w Koninie za działalność na rzecz Uczelni w roku akademickim 2018/2019.
    Formalne wnioski zostana przygotowane przez opiekunów lat na podstawie zgłoszeń od studentów.
    Można zgłosić do opiekuna roku kandydaturę własną lub kolegi/koleżanki  uwzględniając:
  •    - działalność naukową (podczas konferencji studenckiej lub w kole naukowym)
  •    - działalność sportową
  •    - działalność artystyczną
  •    - inne działania na rzecz Wydziału i Uczelni (pomoc w organizacji imprez promocyjnych, Akademii Młodego Studenta,
         konferencji naukowych, współpracę ze studentami programu Erasmus itp.)
          Termin zgłaszania wniosków do opiekunów lat : do 26 kwietnia 2019
           Ewa Konieczna
           p.o. prodziekana WF

• Dnia 6 maja 2019r. (poniedziałek) zajęcia z Panią Profesor Barbarą Lewandowską-Tomaszczyk odbędą się dodatkowe zajęcia według następującego harmonogramu:
    IV rok – Seminarium – od godz. 9.45 -11.15 w sali 21; kolejne godziny zajęć odbędą się w sali 25
    V rok – Seminarium – od godz. 14.00 w sali 30w (w Gabinecie Pani Profesor)

• Informacja dla studentów II roku filologii angielskiej
    Zaliczenie warunkowe z PNJA – pisanie u Pani mgr Bożeny Miastkowskiej odbędzie się 7 maja 2019r. (wtorek) o godz. 10.00 w sali 309 w budynku przy ul. Przyjaźni 1.

• Informacja dla studentów II roku filologii angielskiej - II grupy
    Dnia 6 maja 2019r. zajęcia "Język specjalistyczny" z Panem mgr M. Gralewskim o godz. 9.45-11.15 odbędą się wyjątkowo w sali 15w a nie jak jest w planie 21w.

• Informacja dla studentów II roku filologii angielskiej - I grupy
    Dnia 6 maja 2019r. zajęcia "PNJA Konwersacje" z Panią mgr E. Wilińską-Hajewską w godz. 9.45-11.15 odbędą się wyjątkowo w sali 11w a nie jak jest w planie 3w.

• Informacja dla studentów II roku FA, specjalność KEMI
    Zaliczenie z przedmiotu „Dydaktyka języka angielskiego” prowadzonego przez prof. zw. dr hab. M. Pawlaka
    odbędzie się  6 maja 2019r. (poniedziałek) o godz. 10:00 w sali 3w w budynku przy ul. Wyszyńskiego 3c

• Zajęcia z dr A. Stolarczyk- Gembiak w terminie 16-24.04 odbywają się zgodnie z harmonogramem

III FG seminarium - godz.9.45, sala 25
    IV FG Literaturoznawstwo - godz.11.30-13.00, sala 1w

• Zarządzenie Rektora PWSZ W Koninie w sprawie czasu wolnego od zajęć dydaktycznych.

• Zarządzenie Rektora PWSZ w Koninie w sprawie czasu wolnego od zajęć dydaktycznych

• Studenci IV roku filologii,
    uprzejmie informuję, że na wykład pt. Translacja z prof. R. Lewickim uczęszczają:
    FA - studenci FA, którzy realizują specjalizację  "translacja"
    ‎FG - wszyscy studenci FG, specjalizacja "dydaktyka" i "translacja", ponieważ wykład będzie obejmował treści z obu obszarów.

• Opłaty w USOSweb dla studentów - komunikat

• Historia Literatury Niemieckiej - III rok filologii germańskiej - lista lektur - semestr zimowy 2018/2019