WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
Baner nowe kierunki 2019


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Sobota, 24 sierpnia 2019

Pracownicy Wydziału Filologicznego

Dziekan
dr Anna Stolarczyk-Gembiak  astolarczyk@konin.edu.pl 


Prodziekan
mgr Ewa Konieczna  e.konieczna@konin.edu.pl

Sekretariat Wydziału Filologicznego
mgr Renata Sieczkowska  wydzial.filologia@konin.edu.pl

Dziekanat Wydziału Filologicznego
mgr Danuta Stoińska  danuta.stoinska@konin.edu.pl
 

 

Filologia Angielska 



wykładowca 
dyżur w semestrze letnim 2018/2019
wtorek, 11.30 - 13.00 w gabinecie Rektora
po uprzednim uzgodnieniu mailowym
prof. UAM dr hab. Krystyna Doździał-Szelest
krysiad@amu.edu.pl
czwartek 11.00-11.30. 13.00- 13.30, sala 23, ul. Wyszyńskiego 3C, po wcześniejszym umówieniu się
prof. dr hab. Barbara Lewandowska-Tomaszczyk
b.lewandowska-tomaszczyk@konin.edu.pl
wtorek 13.00-13.30, oraz dodatkowe terminy - po uprzednim umówieniu się:
26.02. - godz. 14.00-15.00; 05.03. - godz.14.30 – 15.15; 26.03 - godz. 14.00 – 15.00
16.04 - godz. 14.00 – 15.00; 30.04 - godz.14.00 – 15.00; 21. 05 - godz.13.00 – 14.00
28.05 - godz. 13.00 – 14.00; 11.06 - godz. 12.00  - 13.00; 18.06 – godz. 13.00 – 14.00
prof. zw. dr hab. Roman Lewicki
r.lewicki@konin.edu.pl
wtorek 13.45-14.30; 17.00-17.45 po wcześniejszym umówieniu w terminach obecności na Uczelni
prof. dr hab. Agnieszka Salska
a.salska@konin.edu.pl
poniedziałek 16.50 - 18.20, pok. 23w po wcześniejszym umówieniu w terminach obecności na Uczelni
prof. David Singleton
dsnglton@tcd.ie
kontakt mailowy 
prof. dr hab. Ewa Waniek-Klimczak
e.waniek-klimczak@konin.edu.pl
wtorek 8.45-9.45, sala 23, po wcześniejszym umówieniu
w terminach obecności na Uczelni
dr Marek Derenowski
m.derenowski@konin.edu.pl
wtorek 11.15-12.00; czwartek 12.10-13.30 sala 29,
ul. Wyszyńskiego 3c 
dr M. Pospieszyńska-Wojtkowiak
magdalena.pospieszynska-wojtkowiak@o365.konin.edu.pl
piątek 13.00-14.30 sala 122, ul. Przyjaźni 1
dr Adam Świątek
a.swiatek@konin.edu.pl
wtorek 13.00-14.15; 15.00-15.15, sali 29,
ul. Wyszyńskiego 3c
dr Marcin Trojszczak
m.trojszczak@konin.edu.pl
wtorek 13.15-14.15; 15.00-15.30 sali 29,
ul. Wyszyńskiego 3c
dr  Ewa Urbaniak-Rybicka
e.urbaniak-rybicka@konin.edu.pl
wtorek 13.15-14.15; środa 13.00-13.30 sala  29,
ul. Wyszyńskiego 3c
dr Bartosz Wolski
b.wolski@konin.edu.pl
wtorek 13.00-14.30 sala 29, ul. Wyszyńskiego 3c
mgr Joanna Buraczyńska
j.buraczynska@konin.edu.pl
wtorek 12.00 - 13.30, sala 29, ul. Wyszyńskiego 3c 
mgr Sylwia Dominiak
s.dominiak@konin.edu.pl
środa 11.15-12.45, sala 29, ul. Wyszyńskiego 3c
mgr Marek Gralewski
m.gralewski@konin.edu.pl
wtorek 12:45 do 14:15, sala 310, ul. Przyjaźni 1
mgr Andrzej Kujawski
a.kujawski@konin.edu.pl
czwartek 13.00-14.30, sala 122, ul. Przyjaźni 1
mgr Ewa Konieczna
e.konieczna@konin.edu.pl
poniedziałek 9.45-11.15; wtorek 13.30-15.00 (z wyjątkiem zebrań i posiedzeń Rady Wydziału Filologicznego); środa 11.30-13.00; czwartek 10.00-13.00 sala 27, ul. Wyszyńskiego 3c
mgr Bożena Miastkowska
b.miastkowska@konin.edu.pl
wtorek 10.00-13.00; środa 9.30-11.00; sala 314,
ul Przyjaźni 1
mgr Elżbieta Wilińska–Hajewska
e.wilinska-hajewska@konin.edu.pl
czwartek 9:45 – 11:15 sala 15, ul Wyszyńskiego 3c
mgr Katarzyna Krakowian-Płoszka 
k.krakowian-ploszka@konin.edu.pl 
wtorek 12.00 do 13.30, sala 122, ul Przyjaźni 1

 


Filologia Germańska 

 
prof. dr hab. Roman Lewicki
r.lewicki@konin.edu.pl
wtorek 13.45-14.30; 17.00-17.45 po wcześniejszym umówieniu w terminach obecności na Uczelni
dr Joanna Chojnacka-Gärtner
 j.chojnacka-gartner@konin.edu.pl
wtorek 13.00-13.45;  czwartek 9.00-9.45 sala 29,
ul. Wyszyńskiego 3c
dr Grażyna Lewicka
g.lewicka@konin.edu.pl 
wtorek 13.45-14.30; 17.00-17.45 po wcześniejszym umówieniu w terminach obecności na Uczelni
dr Grzegorz Pawłowski
g.pawlowski@konin.edu.pl
wtorek 9.30-10.30; 13.30-14.15, sala 29,
ul. Wyszyńskiego 3c
dr Anna Stolarczyk-Gembiak
astolarczyk@konin.edu.pl 
wtorek 13.30-15.00 pokój 26A, ul. Wyszyńskiego 3C
dr Marta Woźnicka
marado@amu.edu.pl
wtorek 13.00-14.15 i 15.00-15.15 sala 29,
ul. Wyszyńskiego 3c
mgr Dariusz Dolatowski
d.dolatowski@konin.edu.pl
poniedziałek 12.30-13.15; wtorek 14.30-15.15 sali 29,
ul. Wyszyńskiego 3c
mgr Agnieszka Matyba
a.matyba@konin.edu.pl
środa 11.15-12.00; sala 29, ul Wyszyńskiego 3c; piątek 13.30-14.15 sala 122, ul. Przyjaźni 1



Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki