WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Poniedziałek, 16 września 2019

Media o nas

Finał V edycji Akademii Młodej Przedsiębiorczości

04.05.2018Finał V edycji Akademii Młodej Przedsiębiorczości

W piątek (1 grudnia) zakończono V edycję Akademii Młodej Przedsiębiorczości, skierowanej do studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie zainteresowanych tematyką przedsiębiorczości i możliwości prowadzenia w przyszłości własnej...
PWSZ ocieplony. Przyjazne miejsce dla studentów i pracowników

23.02.2018PWSZ ocieplony. Przyjazne miejsce dla studentów i pracowników

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie zakończono kilkumiesięczną termomodernizację. Po remoncie jest budynek przy ulicy Przyjaźni 1.
Zaoszczędzą na prądzie i ogrzewaniu. Uczelnia zakończyła termomodernizację

23.02.2018Zaoszczędzą na prądzie i ogrzewaniu. Uczelnia zakończyła termomodernizację

Termomodernizacja Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie zakończona. Podczas dzisiejszej konferencji władze uczelni podsumowały realizację przedsięwzięcia. Dzięki inwestycji zapotrzebowanie na energię elektryczną zmniejszy się o 60 procent i w ten...
Studenci zbierają krew. Akcja w PWSZ

01.02.2018Studenci zbierają krew. Akcja w PWSZ

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie organizują dziś zbiórkę krwi. Płynem życia można podzielić się w budynku przy ulicy Przyjaźni 1.
Trzynasty Gaudeamus w UTW

01.02.2018Trzynasty Gaudeamus w UTW

Trzynasty rok działalności rozpoczął Uniwersytet Trzeciego Wieku. W gościnnej auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we wtorkowe popołudnie (10 października) odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego.
Konin. Quo vadis cosmetica? O bieżących trendach w kosmetologii

01.02.2018Konin. Quo vadis cosmetica? O bieżących trendach w kosmetologii

Dzięki inicjatywie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie 19 października br. odbędzie się konferencja naukowa „Quo vadis cosmetica?”.
Rektor dostał medal. Uczelnia zainaugurowała rok akademicki

01.02.2018Rektor dostał medal. Uczelnia zainaugurowała rok akademicki

To już 20 rok akademicki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie. Podczas inauguracji, która odbyła się dziś w auli im. Jana A.P. Kaczmarka, rozpoczęto obchody okrągłego jubileuszu. Uroczystość stała się okazją do nagrodzenia...
20 lat PWSZ w Koninie. Przed konińską uczelnią nowe wyzwania

01.02.201820 lat PWSZ w Koninie. Przed konińską uczelnią nowe wyzwania

505 nowych studentów rozpocznie naukę w PWSZ Konin w roku akademickim 2017/2018. W związku z nową ustawą o szkolnictwie wyższym uczelnię czekają nowe wyzwania.
Studenci poznali uczelnię. Dzień adaptacyjny w PWSZ

01.02.2018Studenci poznali uczelnię. Dzień adaptacyjny w PWSZ

Prezentacja uczelni, najważniejsze informacje dotyczące praw studenckich oraz spotkania z prorektorem i dziekanami. Tak wyglądał dzień adaptacyjny w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie.
4 z 48
<<  1 2345678...48  >>

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki