Nowe studia magisterskie – gospodarka i administracja publiczna

Wtorek, 18 czerwca 2019

Harmonogram obron prac dyplomowych

Harmonogram obron prac dyplomowych w 2019 roku

Wydział Filologiczny

Termin Rok/kierunek Promotor Recenzent Przewodniczący

sala 25

II FA MGR prof. zw dr hab. Barbara Lewandowska-Tomaszczyk dr Marcin Trojszczak dr Adam Świątek

III FA dr Marek Derenowski dr Adam Świątek dr Marcin Trojszczak

sala 25

II FA MGR dr Ewa Urbaniak-Rybicka prof. zw dr hab. Agnieszkę Salską dr Adam Świątek

III FA dr Bartosz Wolski dr Ewa Urbaniak-Rybicka dr Adam Świątek

sala 25

III FA prof. dr hab. Ewa Waniek-Klimczak dr Marcin Trojszczak prof. zw dr hab. Krystyna Droździał-Szelest
28.06.2019
sala 25
III FG dr Anna Stolarczyk-Gembiak dr Grzegorz Pawłowski prof. zw dr hab. R. Lewicki
prof. zw dr hab. R. Lewicki dr Grzegorz Pawłowski

Informacje dla kończących studia

Zasady przygotowania pracy dyplomowej na Wydziale Filologicznym

Portfolio studenta

Uchwałą Nr 18/VI/X/2015 Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie wprowadził  obowiązek opracowywania portfolio przez studentów Uczelni wzór
W portfolio powinny zostać zaprezentowane najważniejsze osiągnięcia studenta, a w szczególności podejmowane w trakcie studiów inicjatywy i działania, które pozwoliły zdobyć kompetencje społeczne pożądane po ukończeniu danego kierunku studiów.

Student ostatniego roku studiów składa portfolio wraz z pracą dyplomową we właściwej jednostce organizacyjnej czyli na Wydziale Filologicznym w wersji papierowej i elektronicznej. Wersja elektroniczna portfolio zawiera odpowiednik wersji papierowej w formacie PDF i zapisany na odrębnej płycie CD lub DVD. Do portfolio student dołącza pismo przewodnie informujące o zdobytych w okresie studiów kompetencjach społecznych. Wersja papierowa portfolio jest przedkładana członkom komisji egzaminu dyplomowego, a po zakończeniu egzaminu dyplomowego – zwracana studentowi. Pytanie dotyczące zdobytych przez studenta kompetencji społecznych zaprezentowanych w portfolio stanowi dodatkowe pytanie zadawane przez komisję podczas egzaminu dyplomowego. Portfolio studenta w wersji elektronicznej jako dokument potwierdzający osiągnięte kompetencje społeczne, jest przekazywane do akt osobowych znajdujących się w dziekanacie Wydziału Filologicznego.

Zagadnienia na egzamin dyplomowy

Studia I stopnia - Filologia angielska - zagadnienia na egzamin

Studia I stopnia - Filologia germańska - zagadnienia na egzamin
  • Kulturoznawstwo - dr Anna Stolarczyk-Gembiak