języki obce w mediach i biznesie baner na stronę

Czwartek, 15 listopada 2018

Informacje dla kończących studia

Zasady przygotowania pracy dyplomowej na Wydziale Filologicznym

Portfolio studenta

Uchwałą Nr 18/VI/X/2015 Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie wprowadził  obowiązek opracowywania portfolio przez studentów Uczelni wzór
W portfolio powinny zostać zaprezentowane najważniejsze osiągnięcia studenta, a w szczególności podejmowane w trakcie studiów inicjatywy i działania, które pozwoliły zdobyć kompetencje społeczne pożądane po ukończeniu danego kierunku studiów.

Student ostatniego roku studiów składa portfolio wraz z pracą dyplomową we właściwej jednostce organizacyjnej czyli na Wydziale Filologicznym w wersji papierowej i elektronicznej. Wersja elektroniczna portfolio zawiera odpowiednik wersji papierowej w formacie PDF i zapisany na odrębnej płycie CD lub DVD. Do portfolio student dołącza pismo przewodnie informujące o zdobytych w okresie studiów kompetencjach społecznych. Wersja papierowa portfolio jest przedkładana członkom komisji egzaminu dyplomowego, a po zakończeniu egzaminu dyplomowego – zwracana studentowi. Pytanie dotyczące zdobytych przez studenta kompetencji społecznych zaprezentowanych w portfolio stanowi dodatkowe pytanie zadawane przez komisję podczas egzaminu dyplomowego. Portfolio studenta w wersji elektronicznej jako dokument potwierdzający osiągnięte kompetencje społeczne, jest przekazywane do akt osobowych znajdujących się w dziekanacie Wydziału Filologicznego.

Zagadnienia na egzamin dyplomowy

Studia I stopnia - Filologia angielska - zagadnienia na egzamin w roku akademickim 2017/2018 r.

Studia I stopnia - Filologia germańska - zagadnienia na egzamin w roku akademickim 2017/2018 r. Studia II stopnia - Filologia angielska - zagadnienia na egzamin w roku akademickim 2017/2018 r.

Przygotowanie i przebieg egzaminu dyplomowego