WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
na strone głowną


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Sobota, 22 września 2018

Pracownicy Wydziału Filologicznego

Dziekan
dr Anna Stolarczyk-Gembiak  astolarczyk@konin.edu.pl 


Prodziekan
mgr Ewa Konieczna  e.konieczna@konin.edu.pl

Sekretariat Wydziału Filologicznego
mgr Renata Sieczkowska  wydzial.filologia@konin.edu.pl

Dziekanat Wydziału Filologicznego
mgr Danuta Stoińska  danuta.stoinska@konin.edu.pl
 

 

Filologia Angielska 



wykładowca 
dyżur 
wtorek 11:30-13:00 po uprzednim uzgodnieniu mailowym.
prof. UAM dr hab. Krystyna Doździał-Szelest
krysiad@amu.edu.pl
 
prof. dr hab. Barbara Lewandowska-Tomaszczyk
b.lewandowska-tomaszczyk@konin.edu.pl
wtorki 14:30-15:30 (w dni zajęć); oraz 27.02., 24.04., 29.05., oraz12.06 w godz. 12:00 -13:00, pokój 30.
prof. zw. dr hab. Roman Lewicki
r.lewicki@konin.edu.pl
wtorek 27.02 / 20.03 / 10.04 / 24.04 / 22.05 / 12.06 godz. 15.30-17.00 po uprzednim uzgodnieniu mailowym.
prof. dr hab. Agnieszka Salska
a.salska@konin.edu.pl
wtorek 9.15-11.15 w terminach zjazdu
prof. David Singleton
dsnglton@tcd.ie
 
prof. dr hab. Ewa Waniek-Klimczak
e.waniek-klimczak@konin.edu.pl
wtorek 14.45-15.45 w dni przyjazdu; 18.30-19.30 po uprzednim uzgodnieniu mailowym.
dr Marek Derenowski
m.derenowski@konin.edu.pl
czwartek 9.45-11.15
dr Anna Mystkowska-Wiertelak
a.mystkowska-wiertelak@konin.edu.pl
wtorek 11.15-12.15; środa 13.45-14.15
dr M. Pospieszyńska-Wojtkowiak
magdalena.pospieszynska-wojtkowiak@o365.konin.edu.pl
wtorek: 13.00-13.30, 15.00-15.30; czwartek 15.00-15.30
dr Adam Świątek
a.swiatek@konin.edu.pl
wtorek 11.30-13.00.
dr Marcin Trojszczak
m.trojszczak@konin.edu.pl
wtorek 13.00-14.30 pok. 29
dr  Ewa Urbaniak-Rybicka
e.urbaniak-rybicka@konin.edu.pl
wtorek: 13.15-14.00; środa: 8.00-8.45.
dr Bartosz Wolski
b.wolski@konin.edu.pl
wtorek w ter. 6.03, 20.03, 10.04, 24.04, 8.05, 22.05, 5.06 g. 11.30-13.00 dodatkowo 15.00-15.30 każdy wtorek 
mgr Joanna Buraczyńska
j.buraczynska@konin.edu.pl
środa 9.00-10.30 pokój 29
mgr Sylwia Dominiak
s.dominiak@konin.edu.pl
wtorek 14-15.30.
mgr Marek Gralewski
m.gralewski@konin.edu.pl
wtorek, 13:30-15:00, sala 113T; Wyszyńskiego 35
mgr Andrzej Kujawski
a.kujawski@konin.edu.pl
czwartek 13.00-13.30 i 15.00-15.30; piątek 13.00-13.30
mgr Ewa Łechtańska
e-lechtanska@konin.edu.pl
środa 11.30-12.30
mgr Ewa Konieczna
e.konieczna@konin.edu.pl
spr. studenckie: wtorek 13.30-15.00; czwartek 10.00-11.00
spr. praktyk: wtorek 12.00-13.00; czwartek 8.00-10.00  
mgr Bożena Miastkowska
b.miastkowska@konin.edu.pl
wtorek 15.00-15.30; środa 9.00-11.00 314 (Przyjaźni)
mgr Elżbieta Wilińska–Hajewska
e.wilinska-hajewska@konin.edu.pl
wtorek 10.30-11.15 pok. 29; czwartek 13.50-14.35 sala 305 Przyjaźni 

 


Filologia Germańska 

 
prof. dr hab. Roman Lewicki
r.lewicki@konin.edu.pl
wtorek 27.02 / 20.03 / 10.04 / 24.04 / 22.05 / 12.06 godz. 15.30-17.00 po uprzednim uzgodnieniu mailowym.
dr Joanna Chojnacka-Gärtner
 j.chojnacka-gartner@konin.edu.pl
urlop zdrowotny
dr Grażyna Lewicka
g.lewicka@konin.edu.pl 
wtorek 27.02 / 20.03 / 10.04 / 24.04 / 22.05 / 12.06 godz. 15.30-17.00 po uprzednim uzgodnieniu mailowym.
dr Grzegorz Pawłowski
g.pawlowski@konin.edu.pl
wtorek 11.30-13.00, pokój nr 5
dr Anna Stolarczyk-Gembiak
astolarczyk@konin.edu.pl 
poniedziałek 14.30-15.15 i wtorek 9.00-9.45,
sekretariat wydziału filologicznego
dr Marta Woźnicka
marado@amu.edu.pl
wtorek 10.00-11.30 w wydawnictwie (pok. nr 1 w budynku biblioteki).
mgr Dariusz Dolatowski
d.dolatowski@konin.edu.pl
wtorek 15.30-17.00, pokój nr 22
mgr Agnieszka Matyba
a.matyba@konin.edu.pl
czwartek 9.00-9.45 s.17w; piątek 9.00-9.45
pokój nr 108 w budynku przy ul. Przyjaźni 1



Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki