WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
                       
Baner 20-lecie


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Wtorek, 20 lutego 2018

Pracownicy Wydziału Filologicznego

Dziekan
dr Anna Stolarczyk-Gembiak  astolarczyk@konin.edu.pl 


Prodziekan
mgr Ewa Konieczna  ewantko@gmail.com

Sekretariat Wydziału Filologicznego
mgr Renata Sieczkowska  wydzial.filologia@konin.edu.pl

Dziekanat Wydziału Filologicznego
mgr Danuta Stoińska  danuta.stoinska@konin.edu.pl
 

 

Filologia Angielska 


prof. dr hab. Mirosław Pawlak 
pawlakmi@amu.edu.pl 
 
prof. dr hab. Barbara Lewandowska-Tomaszczyk
barbara.lewandowska.tomaszczyk@gmail.com 

prof. dr. hab. Agnieszka Salska
salska@uni.lodz.pl 

prof. David Singleton
dsnglton@tcd.ie

prof. UAM dr hab. Krystyna Doździał-Szelest 
krysiad@amu.edu.pl 

prof. UŁ dr hab. Ewa Waniek-Klimczak

ewaklim@uni.lodz.pl  

 
dr Marek Derenowski
dereno@amu.edu.pl

 
dr Anna Mystkowska-Wiertelak                    
mystkows@amu.edu.pl

 
dr Magdalena Pospieszyńska-Wojtkowiak
pos.woj@gmail.com

 
dr Adam Świątek 
adamswiatek1986@gmail.com 

dr Marcin Trojszczak 
marcintrk@gmail.com 

dr Ewa Urbaniak-Rybicka
ewaur@poczta.onet.pl

 
dr Bartosz Wolski
bartwol@gmail.com

 
mgr Sylwia Dominiak
dominiaksylwia@gmail.com
 
mgr Ewa Konieczna
ewantko@gmail.com

 
mgr Bożena Miastkowska
miastkowska@wp.pl

mgr Gizella Ozierańska
gozieranska@gmail.com 

 
mgr Elżbieta Wilińska-Hajewska 
elzbieta.hajewska@gmail.com



Filologia Germańska 


prof. dr hab. Roman Lewicki
rolewicki@gmail.com
 
dr Joanna Chojnacka-Gärtner
 chojnackagaertner@op.pl

dr Grażyna Lewicka

gelewicka@gmail.com 
 
dr Grzegorz Pawłowski
g.pawlowski@konin.edu.pl

 
            dr Anna Stolarczyk-Gembiak
astolarczyk@konin.edu.pl 

dr Marta Woźnicka
marado@amu.edu.pl

 
mgr Dariusz Dolatowski
darekdolatowski14@wp.pl

 
mgr Agnieszka Matyba
agnes_ma@poczta.onet.pl





Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki