Baner 20-lecie

Praktyki studenckie na wyspie Kos
Konińskie Studia Społeczno-Ekonomiczne uzyskały pozytywną ocenę ERIH

29.01.2018Konińskie Studia Społeczno-Ekonomiczne uzyskały pozytywną ocenę ERIH

Miło nam poinformować, iż Konińskie Studia Społeczno-Ekonomiczne uzyskały pozytywną ocenę (ERIH) i decyzją z dnia 24 stycznia 2018 r. The European Reference Index for the Humanities and the Social Sciences (ERIH)

07.12.2017Rektor z wizytą na Uniwersytecie Roma Tre

Prof. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie, w dniach od 29 listopada do 3 grudnia br.  gościł z wizytą na Uniwersytecie Roma Tre z siedzibą w Rzymie.
Rektor z wizytą w Istanbul Kültür University

23.10.2017Rektor z wizytą w Istanbul Kültür University

Prof. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie, w dniach od 18 do 22 października 2017 r. gościł z wizytą w partnerskiej uczelni Istanbul Kültür University z siedzibą w Stambule.
Rektor w Uniwersytecie w Mediolanie

18.10.2017Rektor w Uniwersytecie w Mediolanie

Prof. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie oraz dr Anna Stolarczyk-Gembiak, dziekan Wydziału Filologicznego w dniach od 11 do 14 października 2017 roku gościli w partnerskiej uczelni Uniwersytetu w Mediolanie we Włoszech.
Rektor w Democritus University of Thrace

05.10.2017Rektor w Democritus University of Thrace

Prof. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie, przebywał od 27 września do 1 października 2017 r. w partnerskiej uczelni Democritus University of Thrace, z siedzibą w Ksanti (Grecja).
Rusza kolejna edycja programu RISE

01.09.2017Rusza kolejna edycja programu RISE

Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej (DAAD) zaprasza doktorantów, pracowników naukowych oraz jednostki badawcze do udziału w kolejnej edycji programu RISE (Research Internships in Science and Engineering).
Szkoła letnia w Splicie

10.07.2017Szkoła letnia w Splicie

Chorwacka uczelnia partnerska PWSZ w Koninie University of Split oraz University Department of Professional Studies organizują szkołę letnią. Oferta adresowana jest również dla studentów i pracowników PWSZ w Koninie.
1 z 18
<<  1 234567...18  >>