Baner 20-lecie

Środa, 13 grudnia 2017

01.12.2017Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy,

w grudniowej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Starożytna Grecja od kuchni, autorstwa Magdaleny Nowakowskiej.

03.11.2017Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy, w kolejnej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Mózg 41 największych mitów, autorstwa Christiana Jarretta.

Konferencja „Książka nas łączy”

26.10.2017Konferencja „Książka nas łączy”

Jak co roku w październiku – Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych, Biblioteka im. prof. Mariana Walczaka PWSZ w Koninie wraz z CDN Publiczną Biblioteką Pedagogiczną zorganizowały konferencję dla bibliotekarzy oraz nauczycieli z powiatu...

24.10.2017Zaproszenie

Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie oraz Centrum Doskonalenia Nauczycieli Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Koninie zapraszają na konferencję.

06.10.2017Komunikat

Uprzejmie informujemy, że od 09.10.2017r. włączona zostanie internetowa usługa zamówień i rezerwacji.

03.10.2017Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy, w kolejnej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Prezentacje naukowe. Praktyczny poradnik, autorstwa Piotra Wasylczyka.

05.09.2017Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy, w kolejnej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Droga do Rio. Historie polskich emigrantów, autorstwa Aleksandry Pluty.

01.08.2017Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy,

w kolejnej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Ostatni pilot myśliwca. Wspomnienia, autorstwa Jerzego Główczewskiego.

03.07.2017Prezent od IBUK Libra

Drodzy Czytelnicy, w kolejnej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Człowiek i pies. O głaskaniu, stresie i oksytocynie, autorstwa Christopha Junga i Danieli Pörtl.

1 z 19
<<  1 234567...19  >>