WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
                       
Baner 20-lecie


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Środa, 18 października 2017

Dyżury pracowników w semestrze letnim 2016/2017

Dni i godziny konsultacji w roku akademickim 2016/2017 (semestr letni)
Nauczyciele akademiccy na kierunkach  „mechanika i budowa maszyn” i „energetyka”
  
L.p. Nazwisko i imię Tytuł naukowy Dni i godziny konsultacji
1. Roszak Robert – p.o. Dziekana Wydziału Technicznego dr inż. czwartek w godz. 11:00 - 12:00 pok. 102T
2. Buśkiewicz Jacek dr hab. inż. czwartek w godz. 11.15 – 12.00 s. 14T
3. Cieślak Robert dr inż. czwartek w godz. 9.00 – 11.00 pok. 108T lub 113T
4. Falkowski Mirosław mgr inż. środa po zajęciach s. 117T
5. Frontczak Beata mgr środa w godz. 10.15 – 11.00 s. 16T (w terminach zajęć)
6. Garbarczyk Paweł mgr inż. wtorek po zajęciach s. 3T
7. Głowacki Krzysztof mgr inż. środa w godz. 18.00 – 18.45 s. 106T co dwa tygodnie
8. Grzelczak Mateusz dr inż. wtorek w godz. 15.15 – 16.00 s. 3T
  9.    Grech Radosław mgr. inż. poniedziałek w godz. 8.00 do 9.30 w terminach 13,27.03; 10.04; 8,22.05 pok. 106T
10.    Hauke Jan dr hab. poniedziałek w godz. 18.30-19.15 s. 308 ul. Przyjaźni 1 (w terminach zajęć)                                 
 11.    Jakubowski Arkadiusz mgr inż. poniedziałek w godz. 17.15 – 18.00 pok. 106T
 12.    Jermak Czesław dr hab. inż. środa w godz. 9.00 – 9.45 s. 17T.
13.    Kobyłecki Grzegorz dr inż. czwartek 20.04,04,11,25.05, 8.06 w godz. 14.30 – 15.15 s. 16T
piątek 21.04, 5,12,26.05,9.06 s. w godz. 9.00 – 9.45 116T
sobota 22.04, 6,13.05 w godz. 10.35 – 11.20 s. 116T
sobota 27.05, 10.06 w godz. 8.55 – 9.40 s. 116T
14.  Kubacki Arkadiusz mgr inż. poniedziałek w godz. 9.00 – 9.45 s. 116T
(w terminach zajęć)
15.    Milecki Andrzej prof. dr hab. inż. wtorek w godz. 14.05 - 14.50 s. 103b ul. Przyjaźni 1
16.    Neugebauer Maciej dr inż. poniedziałek w godz. 16.45 – 17.00 s. 17T
(w terminach zajęć)
17.    Olejniczak Miłosz  dr wtorek w godz. 10:00 – 11:00 pok. 123 ul. Przyjaźni 1
18.    Pająk Edward prof. nadzw. dr hab. inż. wtorek w godz. 9.30 – 10.30 pok. 106T
19.    Pertek – Owsianna Aleksandra prof. nadzw. dr hab. inż.  piątek w godz. 17.30 – 18.15 s. 109T
(w terminach zajęć) 
20.    Sobczak Paweł dr wtorek w godz. 14:45 - 15:30 s. 112T
w ter. 28.02; 14,28.03; 11.04; 9,23.05; 13.06;
21.    Sołowiej Piotr prof. nadzw. dr hab. inż poniedziałek w godz. 12.45 – 13.30 pok. 15T (w terminach zajęć)
22.    Tylak Tadeusz mgr środy w godz. 11.30 - 12.15
pok. 212 ul. Przyjaźni 1
23.    Urbański Stanisław dr inż. piątek w godz. 12.00 – 12.45 s. 109T
(w terminach zajęć)
24. Posadzy Piotr dr inż. środa w godz. 10.45 – 11.30 pok. 106T
26. Roszak Waldemar mgr inż. 6 marca; 10 kwietnia; 28 kwietnia; 22 maja – dla wszystkich dni godz. 15:30 – 16:00 s. 16T
27. Rutecki Paweł mgr inż. piątek po zajęciach s. 208 ul. Przyjaźni 1 (w terminach zajęć)
28. Wojnarowski Władysław mgr inż. wtorek w godz. 1100- 1230   CKP  s. 24
29. Wiśniewska Karolina mgr inż. poniedziałek w godz. 15.40 - 16.30 s. 16 T (w terminach zajęć)

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i Budowa Maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne Zarządzanie
kierunki