WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Sobota, 21 września 2019

Oferta dydaktyczna

Wydział Społeczno-Techniczny prowadzi kształcenie na siedmiu kierunkach studiów pierwszego stopnia licencjackich, czterech kierunkach studiów inżynierskich oraz dwóch kierunkach studiów magisterskich. Na każdym kierunku oferowanych jest kilka specjalności, co umożliwia studentom wybór modułów kształcenia i przedmiotów, a tym samym pozwala na zdobycie pogłębionej wiedzy i specjalistycznych umiejętności w zakresie studiowanego kierunku.
 
Kierunki studiów oferowane i prowadzone na Wydziale Społeczno-Technicznym wpisują się w trzy obszary wiedzy – obszar nauk społecznych, ekonomicznych oraz technicznych. Kształcenie jest realizowane w ramach profilu praktycznego, który przede wszystkim pozwala nabyć umiejętności niezbędne w pracy zawodowej, ale również przygotowuje do kontynuowania edukacji na studiach drugiego stopnia (magisterskich).
 
Ukończenie studiów na wybranym kierunku jest równoznaczne z osiągnięciem przez absolwentów kilkudziesięciu efektów kształcenia w zakresie wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych. Część efektów kształcenia ma charakter specjalistyczny, a więc są ściśle związane ze studiowanym kierunkiem, natomiast część ma charakter ogólny, odnosząc się do kształtowania umiejętności: pracy zespołowej, określania priorytetów zawodowych, myślenia i działania w sposób kreatywny i przedsiębiorczy, czy też zrozumienia potrzeby uczenia się przez całe życie.

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki