WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
                       
Baner 3


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Środa, 20 września 2017

Oferta dydaktyczna

Wydział Społeczno-Ekonomiczny prowadzi kształcenie na siedmiu kierunkach studiów pierwszego stopnia (licencjackich) . Na każdym kierunku oferowanych jest kilka specjalności, co umożliwia studentom wybór modułów kształcenia i przedmiotów, a tym samym pozwala na zdobycie pogłębionej wiedzy i specjalistycznych umiejętności w zakresie studiowanego kierunku.
 
Kierunki studiów oferowane i prowadzone na Wydziale Społeczno-Ekonomicznym wpisują się w dwa obszary wiedzy – obszar nauk społecznych i obszar nauk ekonomicznych. Kształcenie jest realizowane w ramach profilu praktycznego, który przede wszystkim pozwala nabyć umiejętności niezbędne w pracy zawodowej, ale również przygotowuje do kontynuowania edukacji na studiach drugiego stopnia (magisterskich).
 
Ukończenie studiów na wybranym kierunku jest równoznaczne z osiągnięciem przez absolwentów kilkudziesięciu efektów kształcenia w zakresie wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych. Część efektów kształcenia ma charakter specjalistyczny, a więc są ściśle związane ze studiowanym kierunkiem, natomiast część ma charakter ogólny, odnosząc się do kształtowania umiejętności: pracy zespołowej, określania priorytetów zawodowych, myślenia i działania w sposób kreatywny i przedsiębiorczy, czy też zrozumienia potrzeby uczenia się przez całe życie.

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i Budowa Maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne Zarządzanie
kierunki