WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Poniedziałek, 23 września 2019

Wystawienie faktury

W PWSZ w Koninie stosuje się następujące zasady przy wystawianiu faktur potwierdzających wniesienie opłaty za usługi edukacyjne:
 
 1. Fakturę potwierdzającą dokonanie opłaty za usługi edukacyjne PWSZ w Koninie wystawia na podmiot (studenta), z którym zawarła umowę o naukę.
 
 2. W przypadku dokonania wpłaty przez pracodawcę na rzecz swojego pracownika z tytułu świadczonych przez PWSZ w Koninie usług edukacyjnych, usługobiorcą nadal pozostaje pracownik (student). W takiej sytuacji w wystawionej fakturze pracownik (student) zostanie wskazany jako NABYWCA, natomiast pracodawca będzie figurował jako PŁATNIK.
 
 3. Fakturę wystawia się nie później niż 7 dnia od dokonania wpłaty całości lub części (raty) za usługę edukacyjną na wyraźne żądanie!
 
Po upływie tego terminu nie będzie możliwe wystawienie faktury. Po tym terminie Uczelnia może wystawić wyłącznie zaświadczenie o wysokości dokonanej wpłaty.
 
Wnioski o wystawienie faktury do zapłaty i za dokonaną wpłatę:
Wniosek o wystawienie faktury do zapłaty
Wniosek o wystawienie faktury za dokonaną wpłatę

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki