Baner 20-lecie

Wtorek, 21 listopada 2017

Wydział Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia

Studia niestacjonarne oferowane są na trzech kierunkach prowadzonych przez Wydział Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia (dietetyka, kosmetologia oraz wychowanie fizyczne).

Zajęcia dydaktyczne realizowane są w soboty i niedziele. Studia są odpłatne – wysokość opłat na poszczególnych kierunkach określa Rektor PWSZ w Koninie w drodze zarządzenia.

W roku akademickim 2017/2018 studia niestacjonarne na Wydziale
Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia nie zostaną uruchomione (zarządzenie Rektora PWSZ w Koninie).

Kryteria naboru na rok akademicki 2017/2018

dzwoń: Centrum Rekrutacji i Karier, tel. 63 249 72 37