WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
języki obce w mediach i biznesie baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Czwartek, 21 marca 2019

Wydział Społeczno-Techniczny

Studia niestacjonarne pierwszego stopnia oferowane są na następujących kierunkach prowadzonych przez Wydział Społeczno-Techniczny (bezpieczeństwo wewnętrzne, energetyka, finanse i rachunkowość, informatyka, logistyka, mechanika i budowa maszyn, pedagogika oraz praca socjalna).

W roku akademickim 2018/2019 Wydział oferuje nowy kierunek studiów pierwszego stopnia: bezpieczeństwo i systemy ochrony, w tym specjalności: "służby i formacje bezpieczeństwa i ochrony" oraz  "zarządzanie kryzysowe i infrastruktura krytyczna".

W roku akademickim 2017/2018 w ofercie dydaktycznej wydziału po raz pierwszy pojawiły się dwa kierunki studiów drugiego stopnia:  zarządzanie i inżynieria produkcji, w tym specjalności: "transport i logistyka produkcji" oraz "zarządzanie infrastrukturą techniczną" oraz zdrowie publiczne, w tym specjalności: "socjoterapia" - Nauczyciel niedostosowanych społecznie (pedagog resocjalizacji, socjoterapeuta) albo Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej oraz "żywienie człowieka zdrowego i chorego" - Specjalista żywienia człowieka.

Zajęcia dydaktyczne realizowane są w soboty i niedziele. Studia są odpłatne – wysokość opłat na poszczególnych kierunkach określa Rektor PWSZ w Koninie w drodze zarządzenia.

Kryteria naboru na rok akademicki 2018/2019:  studia pierwszego stopnia ; studia drugiego stopnia
dzwoń: Centrum Spraw Studenckich i Karier, tel. 63 249 72 37
pisz: rekrutacja@konin.edu.pl
przyjdź: ul. Przyjaźni 1, 62-510 Konin, pok. nr 6
 
  • 12201_dsc04060_1
  • _3WI3704
  • 2

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki