WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Środa, 18 września 2019

Studenckie Koło Naukowe "BOB" 
Studenckie Koło Naukowe BOB
powstało z inicjatywy studentów Budownictwa
Wydziału Budownictwa i Instalacji Komunalnych w Turku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.

Decyzją Rektora z 14 grudnia 2011 r. zostało wpisane do rejestru uczelnianych organizacji studenckich
w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie.
 

***


Koło Naukowe B.O.B. zajmuje się pogłębianiem wiedzy, rozwijaniem zainteresowań i umiejętności studentów w dziedzinie budownictwa lądowego w szeroko pojętym zakresie, ale również w zakresie nowoczesnych technologii stosowanych w budownictwie a także innowacyjnych rozwiązań. Ponadto pogłębiamy wiedzę członków Koła Naukowego w szeroko pojętym zakresie prawa budowlanego. 

SKN BOB ma również na celu zdobywanie umiejętności praktycznych, rozwijanie umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych członków Koła Naukowego, a co za tym idzie organizacja i udział w konferencjach naukowych, spotkaniach tematycznych oraz promowanie Uczelni. Nasza działalność to również wzajemna pomoc zarówno w zdobyciu upragnionego dyplomu i uprawnień budowlanych jak również pomoc w przyszłej karierze zawodowej poprzez organizację warsztatów i kursów tematycznych.

 


Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki