WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Czwartek, 19 września 2019

Informacje ogólne

 

Pracą Samorządu Studentów kieruje organ uchwałodawczy (Parlament) oraz wykonawczy (Zarząd). 

W skład Parlamentu wchodzi: 

 

Łukasz Grzelak
Przewodniczący Samorządu Studentów


Norbert Kaszuba
Wiceprzewodniczący (Wydział Społeczno-Techniczny)

Karolina Zioło
Wiceprzewodnicząca (Wydział Filologiczny)

Weronika Balcerczak
Wiceprzewodnicząca (Wydział Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia)Zarząd Samorządu Studentów, Starości lat, Przewodniczący Kół Naukowych i Organizacji Studenckich oraz Przewodniczący Rad Mieszkańców Domów Studenta. 


W skład Zarządu Samorządu Studentów wchodzi: Przewodniczący, Wiceprzewodniczący,członkowie Senatu oraz członkowie Konwentu. 

Samorząd to organizacja bazująca na studentach aktywnych, potrafiących przebić się z grona swoich rówieśników. Studentach, dla których okres studiowania to nie tylko czas nauki, ale i także okres inwestowania w siebie, w swoje zdolności i talenty. Okres, w którym człowiek kreuje swoje dorosłe życie. Okres, który jest najpiękniejszym epizodem w życiu każdego człowieka.

Samorząd Studentów PWSZ w Koninie prowadzi działalność związaną ze sprawami studenckimi, socjalno-bytowymi i kulturalnymi, dlatego jego członkowie zasiadają w organach kolegialnych Uczelni i komisjach oraz opiniują dokumenty ważne dla środowiska studenckiego. Samorząd Studentów organizuje także imprezy kulturalne, szkolenia, akcje charytatywne oraz coroczne Juwenalia.

Działalność w Samorządzie Studentów może być przygodą, wyzwaniem i miejscem, gdzie można rozwinąć swoje pasje, zrealizować pomysły, wykazać się inwencją, a jednocześnie zdobyć doświadczenie, którego nie zapewnią żadne zajęcia ani praktyki.

 

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki