WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
Baner nowe kierunki 2019


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Środa, 21 sierpnia 2019

Szkolenie z BHP na studiach I stopnia

Studenci I-ego roku studiów pierwszego stopnia!

Zgodnie z zarządzeniem Nr 78/2014 Rektora PWSZ w Koninie z dnia 15 września 2014 r. wszyscy studenci wpisani na I rok studiów pierwszego stopnia są zobowiązani odbyć szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
W roku akademickim 2017/2018 szkolenie z BHP zostanie przeprowadzone w ramach realizacji zajęć z nowego przedmiotu „Metody i techniki studiowania”.
 
W celu zaliczenia przedmiotu „Metody i techniki studiowania”, w tym zaliczenia szkolenia BHP, każdy student I-ego roku studiów pierwszego stopnia zobowiązany jest:
  • uczestniczyć w ujętych w planie studiów obowiązkowych zajęciach z przedmiotu „Metody i techniki studiowania”;
  • założyć konto i zalogować się na uczelnianej platformie e-learningowej (http://elearning.konin.edu.pl/login/index.php) oraz dokonać zapisu na przedmiot;
  • wypełnić test zaliczeniowy po zakończeniu realizacji zajęć dostępny na platformie.
Na stronie wirtualnej platformy są dostępne materiały dydaktyczne z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.
Wszystkich informacji dotyczących tematyki związanej z BHP udziela pracownik służby BHP  - Pan inż. Sławomir Szadkowski - Specjalista ds. bhp i ppoż. – adres e-mail: bhp@konin.edu.pl.

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki