WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
Baner nowe kierunki 2019


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Sobota, 24 sierpnia 2019

Wystawienie faktury VAT

W PWSZ w Koninie stosuje się następujące zasady przy wystawianiu faktur potwierdzających wniesienie opłaty za usługi edukacyjne:
 
 1. Fakturę VAT potwierdzającą dokonanie opłaty za usługi edukacyjne PWSZ w Koninie wystawia na podmiot (studenta), z którym zawarła umowę o naukę.
 
 2. W przypadku dokonania wpłaty przez pracodawcę na rzecz swojego pracownika z tytułu świadczonych przez PWSZ w Koninie usług edukacyjnych, usługobiorcą nadal pozostaje pracownik (student). W takiej sytuacji w wystawionej fakturze pracownik (student) zostanie wskazany jako NABYWCA, natomiast pracodawca będzie figurował jako PŁATNIK.
 
 3. Fakturę VAT wystawia się nie później niż 7 dnia od dokonania wpłaty całości lub części (raty) za usługę edukacyjną na wyraźne żądanie!
 
Po upływie tego terminu nie będzie możliwe wystawienie faktury. Po tym terminie Uczelnia może wystawić wyłącznie zaświadczenie o wysokości dokonanej wpłaty.
 
Wnioski o wystawienie faktury VAT do zapłaty i za dokonaną wpłatę:
Wniosek o wystawienie faktury VAT do zapłaty
Wniosek o wystawienie faktury VAT za dokonaną wpłatę

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki