WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
                       
Baner 20-lecie


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Środa, 22 listopada 2017

Przedstawiciele studentów w Organach Kolegialnych oraz Komisjach Uczelnianych PWSZ w Koninie

 
Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie



Artur Hadzicki Energetyka
Monika Szulczyńska Zarządzanie
Michał Kwiatkowski Mechanika i Budowa Maszyn
Marta Tomalak Bezpieczeństwo wewnętrzne
Dawid Bielawski Logistyka
Magdalena Podrzycka Zarządzanie
 
Konwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie

Marta Tomalak Bezpieczeństwo wewnętrzne
   Michał Kwiatkowski    Mechanika i Budowa Maszyn
Mateusz Wojciechowski Logistyka
 
Rada Wydziału Społeczno-Ekonomicznego

   
   
Jowita Kubiak Praca Socjalna
Magdalena Podrzycka Zarządzanie
 
Rada Wydziału Technicznego


Mateusz Młodzieniak Mechanika i Budowa Maszyn
   Michał Kwiatkowski    Mechanika i Budowa Maszyn
Marta Muszyńska Mechanika i Budowa Maszyn
Paulina Ślusarska Budownictwo
 
Rada Wydziału Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia

                  
Daria Kruszyńska Dietetyka
Szymon Ślugaj Wychowanie Fizyczne
Ewa Gemziak Fizjoterapia
 
Rada Wydziału Filologicznego

  Filologia Germańska
   Żaneta Koczorowska Filologia Germańska
Magdalena Tomczak Filologia Angielska
Dawid Szymański Filologia Angielska
 
Komisja Stypendialna

Michał Kwiatkowski Mechanika i Budowa Maszyn
   
 
Odwoławcza Komisja Stypendialna

Krystian Chwiałek          Budownictwo         
Artur Michalski Zarządzanie
Agata Bartczak Zarządzanie
 
Komisja Rewizyjna

Nicol Woźniak    Filologia angielska    
Kamil Jankowski Fizjoterapia
Milena Kwiatkowska Pedagogika
 
Sąd Koleżeński

Martyna Kowalczyk      Praca Socjalna
Nicole Sobania Pedagogika
Agata Bugaj Inżynieria Środowiska
 
Odwoławczy Sąd Koleżeński

        Izabela Dobrychłop        Mechanika i Budowa Maszyn
Marta Muszyńska Mechanika i Budowa Maszyn
Michał Kwiatkowski Mechanika i Budowa Maszyn
 
Komisja Dyscyplinarna dla studentów

Paulina Ślusarska       Budownictwo     
Maciej Żmijewski Budownictwo
Ewa Gemziak Fizjoterapia
Natalia Marciniak Filologia Germańska
Bartosz Piaseczny Filologia Angielska
Radosław Bartycha Wychowanie Fizyczne
 
Odwoławcza Komisja Dyscyplinarna dla studentów

Monika Batorska Dietetyka
Patrycja Kwiatkowska Budownictwo
Martyna Kowalczyk         Praca Socjalna       
Agata Bartczak Zarządzanie
Artur Hadzicki Energetyka
Daria Kruszyńska Dietetyka
Maja Peplińska Filologia Angielska
Magdalena Lewandowska Filologia Angielska
 
Komisja Dyscyplinarna ds. Nauczycieli Akademickich

       Bezpieczeństwo Wewnętrzne
Mateusz Przybylski Mechanika i Budowa Maszyn
 
Rady Mieszkańców Domu Studenta

Bartosz Kupczyk Bezpieczeństwo Wewnętrzne
Michalina Wypychowska Dietetyka
 
Studencki Rzecznik Osób Niepełnosprawnych

       Bezpieczeństwo wewnętrzne
 
Rada Biblioteczna

Mateusz Wojciechowski   Logistyka        
 

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki