WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
na strone głowną


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Poniedziałek, 24 września 2018

Języki obce - Lektoraty

PWSZ w Koninie prowadzi zajęcia z zakresu języków obcych (angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, włoski) na wszystkich kierunkach i specjalnościach stacjonarnych i niestacjonarnych studiów zawodowych w wymiarze zgodnym z planem studiów na danym kierunku.

Przydziału do grupy językowej dokonuje p.o. Dyrektora Akademickiego Centrum Językowego na podstawie deklaracji złożonej przez studenta w procesie rekrutacji.

Nauka na zajęciach językowych odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (prezentacje multimedialne, tablice interaktywne, DVD, zasoby sieci: słowniki i ćwiczenia on-line, filmy, platforma ePWSZ oparta o środowisko Moodle, laboratorium komputerowe), a szczególny nacisk położony jest na doskonalenie kompetencji komunikacyjnej oraz rozwijanie języka specjalistycznego związanego z kierunkiem studiów. Wykładowcy regularnie uczestniczą w konferencjach z zakresu dydaktyki i metodyki nauczania języków obcych.

PWSZ w Koninie jest członkiem Stowarzyszenia Akademickich Ośrodków Nauczania Języków Obcych SERMO.                   
 
p.o. Dyrektora Akademickiego Centrum Językowego
mgr Beata Łazarska
ul. Wyszyńskiego 3C, pok. 4
62-510 Konin 

 
        

 

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki