Nowe studia magisterskie – gospodarka i administracja publiczna

Dla studenta

Stypendia naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego

12.06.2019Stypendia naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Stypendium naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego ma charakter szczególnego wyróżnienia za wybitne osiągnięcia i gratyfikowania osoby, która osiągnęła znaczący sukces związany z nauką.
Wyróżnienia i gratulacje

11.06.2019Wyróżnienia i gratulacje

Prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie, wręczył 10 czerwca listy gratulacyjne i statuetki tym studentom, którzy w roku akademickim 2018/2019 wyróżnili się swoją aktywnością na rzecz uczelni.
Nowe studia magisterskie – gospodarka i administracja publiczna

10.06.2019Nowe studia magisterskie – gospodarka i administracja publiczna

Z przyjemnością informujemy, że w roku akademickim 2019/2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie uruchomione zostaną studia drugiego stopnia na kierunku „gospodarka i administracja publiczna”.
Wyróżnienia dla studentów PWSZ w Koninie

04.06.2019Wyróżnienia dla studentów PWSZ w Koninie

Prof. Mirosław Pawlak, rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie spotka się  ze studentami wyróżniającymi się w działalności na rzecz uczelni w roku akademickim 2018/2019.

04.06.2019"Fruit salad" w wykonaniu przedszkolaków i studentów pedagogiki

W dniu 29 maja 2019 r. studenci II roku edukacji elementarnej z językiem angielskim gościli w budynku Uczelni dzieci z Przedszkola nr 15 w Koninie.

31.05.2019Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe Współczesne problemy społeczne: perspektywy globalne i lokalne

Katedra Pedagogiki i Pracy Socjalnej zaprasza na Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe Współczesne problemy społeczne: perspektywy globalne i lokalne, które odbędzie się 4 czerwca 2019 r., o godz. 12:00.
Kongres Edukacyjny - Szkoła naszych marzeń

29.05.2019Kongres Edukacyjny - Szkoła naszych marzeń

W dniach 5-6 czerwca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej  w Koninie odbędzie się Kongres Edukacyjny - Szkoła naszych marzeń.
Wizyta delegacji z Litwy

29.05.2019Wizyta delegacji z Litwy

W dniach 27-30 maja 2019 r., naszą uczelnię odwiedziła Pani Irina Zeleniene - wykładowca i koordynator współpracy zagranicznej z Wydziału Nauk o Zdrowiu z partnerskiej uczelni - Klaipeda State University of Applied Sciences.
Wizyta w Portugalii

22.05.2019Wizyta w Portugalii

W dniach 13 – 17 maja 2019 r. pracownicy naszej uczelni mieli okazję uczestniczyć w International Week w Instituto de Politecnito de Braganca.
1 z 54
<<  1 234567...54  >>