WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
języki obce w mediach i biznesie baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Piątek, 16 listopada 2018

DJ Gustavo Grant


Gustavo Grant - Tak zaczniemy najgorętszy weekend w maju ! Człowiek który pokaże nam jak powinna brzmieć muzyka zagra w Koninie 13 maja 2016r. o godzinie 18:00 ! Gustavo Grant (Krystian Olszewski) to młody producent i dj . Swoją przygodę z muzyką elektroniczną zaczynał w 2011 roku jako Chris Alder i tworzył głównie w gatunku minimal techno . Jego produkcje wydawane były w wielu zagranicznych i uznanych wytwórniach takich jak Berlin Aufnahmen , DC10 Records czy też Apache Records . Na przełomie 2012/13 jego muzyczny światopogląd znacznie się zmienił za sprawą twórczości takich artystów jak Viadrina , Marcin Czubala , Detroit Swindle , Max Graef czy też Pol_On . W 2014 roku powołał do życia projekt o nazwie Gustavo Grant i obecnie tworzy głownie w klimacie deep house . Znany jest on również z takich projektów jak Bertman , OL5 ON czy też Analog Mode .


 

DJ Jagna


Jagna - (Agnieszka Guzina) – Przygodę z muzyką zaczęła od prowadzenia audycji radiowych w radiach internetowych. Obecnie gra na dyskotekach oraz zajmuje się prowadzeniem imprez i uroczystości okolicznościowych. W ubiegłym roku można ją było kilkakrotnie usłyszeć podczas piątkowych zabaw tanecznych w Gościńcu nad Stawem w Orchowie. Zawsze stara się stworzyć niepowtarzalny klimat, do którego ludzie chętnie będą powracać. Swoim doborem muzyki i dbałością sceniczną sprawia, aby na parkiecie zawsze trwała dobra zabawa. Ostatnio występowała w nowo otwartym Klubie Dyszka w Koninie, gdzie będzie miała okazje zagrać również pod koniec kwietnia. Gatunki muzyczne, które najbardziej ją interesują to House, Electro oraz EDM. Jej sety cieszą się dużą popularnością na portalach muzycznych, dzięki czemu zyskuje coraz większą liczbę sympatyków. 

DJ Alex van ReeVe

Alex van ReeVe Artur/Alex już w wieku 13-stu lat odkrył magię muzyki elektronicznej, która stała się dla niego całkiem innym wymiarem. Początkowo interesowały go ciężkie brzmienia typu techno, hardstyle czy gabba, jednak ostatecznie swoje serce oddał muzyce Trance. Wyjątkowość tego gatunku nie określa licznymi przymiotnikami, lecz odczuciami i doznaniami. Tak silne emocje związane z muzyką znalazły swoje ujście w DJ'ingu, którym Alex zajął się w roku 2005. Artysta ten zdecydowanie preferuje upliftingtrance nie znaczy to jednak, że zamyka się na inne podgatunki jak progressive czy tech. Wręcz przeciwnie, w jego audycji każdy znajdzie coś dla siebie.
Znaczącym osiągnięciem był udział w corocznym Polonia In The Mix 008 w 2010 roku, kiedy to set Alex'a został wybrany numerem 1 wyprzedzając mixyIndecentNoise czy NitrousOxide. Wtedy właśnie dyrekcja radia Afterhours.fm zaproponowała Alex'owi jego własną audycję.
Obecnie Alex'a można usłyszeć nie tylko podczas XantheSessions, ale również na licznych imprezach w Polsce. Od niedawna ten młody DJ z Konina zajmuje się także produkcją, której owoce będzie można usłyszeć już niebawem. Z pewnością jego produkcje zaskoczą euforyczno-orkiestralnymi brzmieniami z domieszką acid oraz UK Trance, więc na pewno będą nietypowe i jedyne w swoim rodzaju.
Jego pierwsza produkcja stworzona w duecie z Mike van Fabio pt. "Skyliner" była 3-krotnie support'owana podczas audycji "A State Of Trance" Armin van Buuren'a. Dodatkowo supporty od gwiazd jak: Aly& Fila, Photographer, Manuel Le Saux, Giuseppe Ottaviani, Matt Bukovski, Sied van Riel, John Newall, Jorn van Deynhoven, SeanTyas, Sneijder i wielu innych potwierdzają jedynie regułę, że Polak potrafi.


             

DJ Jackob Roenald


Jackob Roenald - (Kuba Sarnociński) to producent oraz DJ zamieszkujący w Poznaniu. Jego produkcje były grane przez legendy muzyki trance, takie jak Aly & Fila, Sean Tyas czy Paul van Dyk. Obecnie obraca się w klimatach tech trance i psy trance. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się w 2009 roku. Z początku interesował się muzyką "progressive house", jednak w 2012 roku zainteresował się brzmieniami progressive, uplifting i tech trance. Jego sety cechują się energią oraz szybkim tempem. 

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki