WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
                       
Baner bezpieczeństwo i systemy ochrony -


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Środa, 23 maja 2018

Oferty praktyk dla studentów

Oferty praktyk dla studentów:
  • kierunek "Bezpieczeństwo wewnętrzne"
  1. 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana im. gen. broni J. Dowbora-Muśnickiego w Międzyrzeczu 66-300 Międzyrzecz, ul. Wojska Polskiego 17
  2. 33 Baza Lotnictwa Transportowego w Powidzu 62-430 Powidz, ul. Witkowska 8
  3. Agencja Detektywistyczna i Ochrony "JOKER" Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Zakładowa 4
  4. Agencja Ochrony "Magnum" spółka jawna 62-510 Konin, ul. Zakole 14/70
  5. Agencja Ochrony Osób i Mienia "Delta Security" 62-510 Konin, ul. Władysława Łokietka 1
  6. Agencja Ochrony Osób i Mienia 62-561 Ślesin, Mikorzyn 68 B
  7. AKODO WIELKOPOLSKA Sp. z o.o. 62-500 Konin, ul. Wojska Polskiego 37
  8. ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp. K. 62-600 Koło, ul. Przemysłowa 10
  9. Argus, Agencja Ochrony Sp. z o.o. sp. k. 41-300 Dąbrowa Górnicza, Al. Józefa Piłsudskiego 2 a
  10. Auto-Clinic 62-500 Konin, ul. Stodolniana 93
  11. AUTO-PROMESSA sp. z o.o. 62-561 Ślesin, Plac Wolności 4 A
  12. G. Kipriotis and Sons S.A. - Kiproitis Hotels Psalidi, 85300 Kos
  13. Handel i Usługi 61-511 Kramsk, Wysokie 4
  14. HUNTERS Sp. z o.o. 62-065 Grodzisk Wielkopolski, ul. Bukowska 114
  15. KINO HELIOS 62-510 Konin, ul. Paderewskiego 8
  16. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koninie 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 7
  17. Komenda Miejska Policji w Koninie 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 2
  18. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kole 62-600 Koło, ul. Toruńska 74
  19. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy 62-400 Słupca, ul. Ratajczaka 1
  20. Komenda Powiatowa Policji w Kole 62-600 Koło, ul. Sienkiewicza 14
  21. Komenda Powiatowa Policji w Słupcy 62-400 Słupca, ul. Poznańska 13
  22. Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu 60-844 Poznań, ul. Kochanowskiego 2 a
  23. Konińska Izba Gospodarcza 62-510 Konin, ul. Zakładowa 11
  24. Kupiec Sp. z o.o. 62-513 Krzymów, Paprotnia ul. Kupiecka 17
  25. Lindner Osloer Str. 100, 13359 Berlin
  26. MDS Gas Sp. z o.o. 62-307 Borzykowo, ul. Miłosławska 1 A
  27. Nationale Nederlanden 00-342 Warszawa, ul. Topiel 12
  28. Ochotnicza Straż Pożarna w Bielawach 62-530 Kazimierz Biskupi, ul. Północna 30
  29. Ochotnicza Straż Pożarna w Brzeźnie 62-513 Krzymów, Brzeźno ul. Główna 26
  30. Ochotnicza Straż Pożarna w Koninie 62-500 Konin, 3 Maja 60
  31. Ochotnicza Straż Pożarna w Patrzykowie 62-511 Kramsk
  32. Ochotnicza Straż Pożarna w Wysokiem 62-511 Kramsk, Wysokie 3 A
  33. Organizator Aktywnego Wypoczynku 62-800 Kalisz, ul. Częstochowska 25
  34. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Millano" sp. z o.o. 62-081 Przeźmierowo, ul. Wysogotowska 15
  35. Roland International Polska Sp. z o.o. 62-500 Konin, ul. Nadbrzeżna 1
  36. Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Koninie 62 - 510 Konin, Aleje 1 Maja 7
  37. Sklep Wielobranżowy 62-500 Konin, ul. 3 Maja 17
  38. Starostwo Powiatowe w Koninie 62-510 Konin, Aleje 1 Maja 9
  39. SUN GARDEN Spółka z o.o. sp.k. 62-709 Malanów ul. Turecka 36
  40. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Strzałkowie 62-420 Strzałkowo, ul. Prymasa Wyszyńskiego 10
  41. TEMIDA GROUP Security, Cleaning and Maintenance 62-700 Turek, ul. Kaliska 35
  42. TRANS - KOL - PALIWA Sp. z o.o. 62 - 600 Koło, ul.Toruńska 186
  43. UNITED TEXTILES Sp. z o.o.01-066 Warszawa, ul. Burakowska 4 62-700 Turek, ul. Łąkowa 1 A
  44. Urząd Gminy Krzymów 62-513 Krzymów, ul. Kościelna 2
  45. Urząd Gminy Powidz 62-430 Powidz, ul. 29 Grudnia 24
  46. Urząd Gminy Stare Miasto 62-571 Stare Miasto, ul. Główna 16
  47. Urząd Gminy Wilczyn 62-550 Wilczyn, ul. Strzelińska 12 D
  48. Urząd Miejski w Golinie 62-590 Golina, ul. Nowa 1
  49. Urząd Miejski w Pyzdrach 62-310 Pyzdry, ul. Taczanowskiego 1
  50. WAWEL S.A. 30-520 Kraków, ul. Władysława Warneńczyka 14
  51. Ziaja Farmacja Sp. z o.o. 61-535 Poznań, ul. Sikorskiego 18
  • Budownictwo
  1. AGRO-BUDOWA Jakub Sieczka 62-590 Golina, Kawnice Kolonia 14 A
  2. Anbud Firma Budowlana A. Kuźma 62-420 Strzałkowo, ul. Różana 5
  3. AR-BUD 62-709 Malanów, Dziadowice 20
  4. Biuro Projektowo-Architektoniczne "KONIN PRO" 62-510 Konin, ul. Chopina 9
  5. Biuro Usług Budowlanych "F.A.-BUD" mgr inż. Andrzej Frątczak 62-600 Koło, ul. Zegarowa 9
  6. Budownictwo-Marketing "OLTUR" 62-700 Turek, Słodków Kolonia, ul. Topolowa 6
  7. CHEMAT Spółka z o. o. 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 85 A
  8. ENERGOPAK S.A. 62-510 Konin, ul. Spółdzielców 3
  9. ESZTEKADWA 62-200 Gniezno, ul. Kłeckoska 57 B
  10. FABET Sp. z o.o. 62-561 Ślesin, ul. Gorańska 17 A
  11. Firma Budowlana WER-KAM 62-720 Brudzew, Olimpia 20
  12. Firma Produkcyjno-Handlowo -Usługowa "STELAR" 62-563 Licheń Stary, ul. Konińska 58 A
  13. Firma Transportowo-Budowlana "TOMALEX" 62-406 Lądek, ul. Pyzderska 4
  14. GROMAR Firma Wielobranżowa, Usługi Geodezyjne 87-617 Bobrowniki, ul. Książąt Mazowieckich 9
  15. J-CH Studio Projektowo-Techniczne dla Budownictwa 62-504 Konin, ul. Augustynowicza 10
  16. Konińska Wytwórnia Prefabrykatów "KON - BET" Spółka z o.o. 62-510 Konin, ul. Zakładowa 7 B
  17. Krakowskie Zakłady Automatyki S.A. 30-552 Kraków, ul. Wielicka 30
  18. Mariusz Tyczkowski 62-586 Rzgów, Sławsk 204 A
  19. MOSTOSTAL MONTAŻ Sp. z o.o. (dawniej Mostostal Montaż Słupca Sp. z o.o. Sp. J.) 62-400 Słupca, ul. Poznańska 41
  20. MOSTOSTAL WECHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 62-400 Słupca, ul. Poznańska 41
  21. Nadzory Budowlane 85-361 Bydgoszcz, ul. Fiołkowa 21
  22. P.P.H.U. "MISZBUD" Jarosław Miszczak 62-600 Koło, Przybyłów 4
  23. PORR S.A. 02-854 Warszawa, ul. Hołubcowa 123
  24. Produkcja figur ogrodowych i kamienia dekoracyjnego 62-541 Budzisław Kościelny, Kamionka 1 A
  25. Projektowanie i Nadzorowanie 62-510 Konin, ul. Portowa 33
  26. Przedsiębiorstwo Budowlane MURDOM 62-710 Władysławów, Skarbki 50 A
  27. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlano-Handlowe "KRÓL" Sp. J. 62-650 Kłodawa, ul. Cegielniana 1
  28. Przedsiębiorstwo Remontowe PAK SERWIS Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 158
  29. R Pilch Pracownia Projektowa 62-570 Rychwał, Siąszyce 67
  30. Skanska S.A. 01-518 Warszawa, ul. Gen. J. Zajączka 9
  31. Studio 62-510 Konin, ul. Działkowa 1 D
  32. Śniegowski Artur 62-610 Sompolno, ul. Piotrkowska 41 B
  33. Trans-Spili Spółka z o.o. 62-563 Lichen Stary, ul. Graniczna 18 A
  34. Urząd Gminy Kramsk 62-511 Kramsk, ul. Chopina 12
  35. Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie 62-561 Ślesin, ul. Kleczewska 15
  36. Urząd Miejski w Zagórowie 62-410 Zagórów, ul. Kościelna 4
  37. Usługi Ogólno-Budowlane i Transportowe 62-410 Zagórów, ul. Słupecka 10
  38. Usługi Remontowo-Budowlane 87-865 Izbica Kujawska, Hulanka 3
  39. Usługi Remontowo-Budowlane Sławomir Grabowski ul. Jeleniogórska 2B/1, 58-160 Świebodzice
  40. Zakład Budowlano-Wykończeniowy 62-513 Krzymów, ul. Piaskowa 21
  41. Zakład Budowlany "MAR-BUD" 62-550 Wilczyn, Kownaty Kolonia 22 A
  42. Zakład Remontowo-Budowlany 62-610 Sompolno, Grądy 21
  43. Zakład Usługowy "Eko-Poż" s.c. 62-510 Konin, ul. Różyckiego 1/52
  44. ZBIGBUD 99-300 Kutno, ul. Jagielońska 9
  • Energetyka
  1. ELECTRIC Spółka z o.o. 62-510 Konin, ul. Zakładowa 11
  2. ELEKTROBUDOWA SA 40-246 Katowice, ul. Porcelanowa 12
  3. ENERGA-OPERATOR S.A. ul. Marynarki Polskiej 130, 80-557 Gdańsk 62-800 Kalisz, Al. Wolności 8
  4. ENERGOPAK S.A. 62-510 Konin, ul. Spółdzielców 3
  5. F.U.H ORSOX 62-563 Licheń Stary, Helenów Drugi 101
  6. FEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością "Sp.k." 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 85
  7. KRAMET 62-510 Konin, ul. Margaretkowa 9/5
  8. Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Kole Sp. z o.o. 62-600 Koło, ul. Przesmyk 1
  9. NUVARRO Sp. z o.o. 62-530 Kazimierz Biskupi, Posada ul. Reymonta 23
  10. P.H.U. "Ad-Instal" 87-875 Topólka, Kamieniec 36
  11. PIĄTEK ROMAN PPHU 62-650 Kłodawa, ul. Cegielniana 23 C
  12. PPHU "Elbud-B" mgr inż. Maciej Bartczak 62-570 Rychwał, Żurawin 8 A
  13. Przedsiębiorstwo Remontowe PAK SERWIS Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 158
  14. Przedsiębiorstwo Serwisu Automatyki i Urządzeń Elektrycznych EL PAK Sp. z o. o. 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 158
  15. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "ELCHEM" 62-510 Konin, ul. Kapitańska 19
  16. Roland International Polska Sp. z o.o. 62-500 Konin, ul. Nadbrzeżna 1
  17. VOLTIS Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Spółdzielców 12
  18. WROMET Spółka z o.o. 62-510 Konin, ul. Kaczeńcowa 2
  19. Zakład Handlowo Usługowo Budowlany 62-731 Przykona, ul. Szkolna 15
  • kierunek "Filologia"
  1. Agtos Polska sp. z o.o. w Koninie
  2. Biuro Podróży EUROKON Travel w Koninie
  3. Biuro Tłumaczeń „HIEROGLIF EXPRESS” s.c. w Koninie
  4. Biuro Tłumaczeń Interpreta.pl w Szczecinie
  5. Centrum Ogłoszeniowe Auto Koło w Kole
  6. FENIX, Krzysztof Skowroński w Witkowie
  7. FHU „BA-TRANS, Transport Krajowy i Międzynarodowy w Babiaku
  8. Firma Transportowo-Handlowa „Mrówka” w Borkach
  9. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kramsku
  10. Instalatorstwo Elektryczne „TAMPER”, Marcin Kłębowski w Zagórowie
  11. KON-SPED sp. z o.o. w Koninie
  12. NULUX, Jacek Łukasiewicz w Brzeźnie
  13. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole
  14. PETECKI INVESTMEN sp. z o.o. w Dobrej z siedzibą w Łodzi
  15. Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
  16. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „AGAT” w Koninie z siedzibą w Golinie
  17. Restauracja „Kresowianka”, Hotel Ogonowski, Agnieszka Baran w Koninie
  18. Sobański & Wałecki s.c. w Koninie
  19. Szkoła Językowa „ENTER”, Marcin Żabiński w Grodźcu
  20. TIN TRADE, Sławomir Szymczukiewicz w Posadzie
  21. Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego, mgr Agnieszka Modelska w Koninie
  22. TRANS-KRIS, Transport Krajowy, Anna Balcer w Ciążeniu
  23. Urząd Gminy w Osieku Małym
  24. Urząd Miasta i Gminy Ślesin w Ślesinie
  25. Urząd Miejski w Koninie
  26. Urząd Miejski w Pyzdrach
  27. Wasiak Pawel, w Koninie
  28. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Skulsku
  29. Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie
  30. Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Licheniu Starym
  31. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Zofii Urbanowskiej w Koninie
  32. Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukomiu
  33. Szkoła Podstawowa nr 1 w Turku
  34. Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole
  35. Szkoła Podstawowa nr 3 w Koninie
  36. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie
  37. Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Wielkopolskich w Koninie
  38. Szkoła Podstawowa w Barłogach
  39. Szkoła Podstawowa  im. Michała Okurzałego w Zagórowie
  40. Zespół Szkół im. M. Kopernika w Koninie
  • kierunek "Finanse i rachunkowość"
  1. Agencja Allianz 62-510 Konin, ul. Okólna 39 A
  2. Agencja Detektywistyczna i Ochrony "JOKER" Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Zakładowa
  3. Agencja Finansowa Bankier 85-034 Bydgoszcz, ul. Pod Blankami 2
  4. Agencja Ubezpieczeniowa MOTO-HANDEL 62-619 Sadlno, Wierzbinek 97
  5. Auto Kamiński spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 62-510 Konin, ul. Spółdzielców 15
  6. Bank Spółdzielczy 62-500 Konin, ul. 3-Maja 68
  7. Bank Spółdzielczy 62-619 Sadlno, Wierzbinek 35
  8. Bank Spółdzielczy Ślesin 62-620 Babiak, ul. Wiosny Ludów 12
  9. Bank Spółdzielczy w Słupcy 62-400 Słupca, ul. Mickiewicza 2
  10. Bank Spółdzielczy w Słupcy 62-540 Kleczew, ul. Wodna 2
  11. Bank Spółdzielczy w Słupcy Oddział w Lądku 62-406 Lądek, ul Konińska 9
  12. Bank Spółdzielczy w Ślesinie 62-560 Skulsk, ul. Targowa 4
  13. Bank Spółdzielczy w Ślesinie 62-561 Ślesin, Pl. Wolności 14
  14. Biuro CONSULT 62-820 Stawiszyn, ul. Starościńska 18
  15. Biuro Finansowo-Księgowe Kazimierz Mrówczyński 62-510 Konin, ul. Spółdzielców 27/15
  16. Biuro Księgowo Rachunkowe pRoffeS 62-530 Kazimierz Biskupi, Posada, ul. B. Prusa 12
  17. Biuro Prawno - Podatkowe Pietrowicz Blejwas s.c. 62-400 Słupca, ul. Prusa 1 A
  18. Biuro Prawno-Podatkowe, Robert Kobielski 62-571 Stare Miasto, Żychlin, ul. Parkowa 39 A
  19. Biuro Rachunkowe "DEBET" Usługi Transportowe 62-510 Konin, ul. Zakładowa 4
  20. Biuro Rachunkowe "GŁOCKA" 62-561 Ślesin, ul. Knieja 7
  21. Biuro Rachunkowe "LIBRA-PLUS" 62-500 Konin, Plac Zamkowy 9 A
  22. Biuro Rachunkowe 62-400 Słupca, ul. Kleczewska 31
  23. Biuro Rachunkowe 62-500 Konin, ul. Piłsudskiego 2
  24. Biuro Rachunkowe 62-500 Konin, ul. Piłsudskiego 2
  25. Biuro Rachunkowe 62-510 Konin, ul. Tuwima 5/2
  26. Biuro Rachunkowe 62-530 Kazimierz Biskupi, ul. Cmen
  27. Biuro Rachunkowe 62-530 Kazimierz Biskupi, ul. Cmentarna 7
  28. Biuro Rachunkowe 62-570 Rychwał, ul. Polna 5 A
  29. BIURO RACHUNKOWE 62-600 Koło, ul. Kolejowa 78
  30. Biuro Rachunkowe ABACUS 66-300 Międzyrzecz, ul. Wybudowanie 99
  31. Biuro Rachunkowe BUCHALTER Wiesława Nowocień 62-510 Konin, ul. Wrzosowa 4
  32. Biuro Rachunkowe Doradca Podatkowy 62-710 Władysławów, ul. Rynek 20
  33. Biuro Rachunkowe mgr Elżbieta Głowacka 62-530 Kazimierz Biskupi, ul. Golińska 2
  34. Biuro Rachunkowe VOLTRANS 62-500 Konin, ul. Objazdowa 6
  35. Biuro Rachunkowo-Usługowe 62-530 Kazimierz Biskupi, Posada, ul. Żeromskiego 32
  36. Biuro Rozliczeniowe "ATENA" mgr inż. Marcin Wojciechowski 62-700 Turek, ul. Gorzelniana 1
  37. Biuro Usług Budowalnych "F.A.- BUD" mgr inż. Andrzej Frątczak 62-600 Koło, ul. Zegarowa 5
  38. Biuro Usług Księgowych i Biurowych s.c. 62-600 Koło, ul. Toruńska 10
  39. BIZNES-PREMIUM. pl 62-500 Konin, ul. Brzozowa 8 B
  40. BWE-BIS 62-510 Konin, ul. Jana Pawła II 79
  41. Centrum Usług Wspólnych w Malanowie 62-709 Malanów, ul. Turecka 16
  42. CS INVESTMENT Sp. z o.o. 99-210 Uniejów, ul. abp Jakuba Świnki 10
  43. DARGO 62-400 Słupca, Oś. Niepodległości 9/38
  44. DD AUTO 62-600 Koło, Budzisław C 9A
  45. DINO POLSKA S.A. 63-700 Krotoszyn, ul. Ostrowska 122
  46. EKO ENERGIA sp. z o.o. 62-230 Witkowo, ul. Dworcowa 23 A
  47. ELEKTROBUDOWA S.A. w Katowicach 62-505 Konin, ul. Przemysłowa 156
  48. EMOS 62-513 Krzymów, Kałek 10
  49. ENERGOINWEST SERWIS Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 75
  50. Fabryka Mebli CEGLEWSKI 62-400 Słupca, Piotrowice, ul. Słupecka 45
  51. FINCARE Sp. z o.o. 64-310 Lwówek, ul. Nowotymska 5
  52. Firma Handlowo-Usługowa "GEODROM" 62-650 Kłodawa, ul. Kard. Wyszyńskiego 5
  53. Firma Handlowo-Usługowa "PAK" 62-700 Turek, Słodków Kolonia 2 A
  54. Firma Usługowa "ZAPRASZAMY" 62-510 Konin, ul. Jana Pawła II 89
  55. Gmina Ślesin 62-561 Ślesin, ul. Kleczewska 15
  56. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" 62 - 406 Lądek, ul. Pyzderska 44
  57. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej 62-604 Kościelec, ul. Turecka 7/3
  58. HAVITRAVEL 62-604 Kościelec, Straszków 121
  59. HYDROWAT Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Melioracyjnych Sp. z o.o. 62-500 Konin, ul. Stodolniana 91
  60. ING BANK ŚLĄSKI S.A. Oddział w Koninie 62-510 Konin, ul. Dworcowa 15 J
  61. Instal Kran Sp. z o.o. Sp. k. 62-571 Stare Miasto, Krągola, ul. Pogodna 30
  62. INTER - TRAK Spółka z o.o. 88-320 Strzelno, Łąkie 1
  63. INTERMEBLE 62-610 Sompolno, Sompolinek 18
  64. INVICUS 62-510 Konin, ul. Chopina 23 C
  65. Kancelaria Biegłego Rewidenta 62-600 Koło, ul. Niezłomnych 5 A
  66. Kancelaria Księgowo-Finansowa "EFOR" Sp. z o.o. 62-500 Konin, ul. Wojska Polskiego 37
  67. Kancelaria Notarialna 62-600 Koło, ul. Włocławska 7
  68. Kancelaria Podatkowa 62-610 Sompolno, ul.Św. Barbary 17
  69. Kancelaria Podatkowa 62-700 Turek, ul. Konińska 1
  70. KONIMPEX Sp. z o.o. 62-500 Konin, ul. Mickiewicza 24
  71. Koniński Dom Kultury 62-510 Konin, Plac Niepodległości 1
  72. Kopalnia Soli "KŁODAWA" Spółka Akcyjna 62-650 Kłodawa, Al. 1000-lecia 2
  73. Krajowa Spółka Cukrowa SA 87-100 Toruń, ul. Kraszewskiego 40
  74. KUPNO-SPRZEDAŻ ŻYWCA oraz art. Rolno-przemysłowych 87-875 Topólka, Czamanin-Kolonia 21
  75. Lasy Państwowe Nadleśnictwo Grodziec 62 - 580 Grodziec, ul. Leśna 50
  76. Lasy Państwowe Nadleśnictwo Turek 62-700 Turek, ul. Chopina 70
  77. LEROY MERLIN POLSKA Sp. z o.o. 03-734 Warszawa, ul. Targowa 72 62-510 Konin, ul. Spółdzielców 16
  78. Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie O/Koło 62-600 Koło, ul. B. Prusa 14
  79. Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie, Filia Kościelec 62-604 Kościelec, ul. Turecka 7/1
  80. Małgorzata Lenartowicz Pośrednictwo Ubezpieczeniowe 62-600 Koło, ul. Prusa 14/101
  81. MARTA SZCZEPANIAK 62-404 Ciążeń, ul. Spacerowa 3
  82. Mobilne Biuro Rachunkowe 62-560 Skulska, Koszewo 13 A
  83. MOSTOSTAL WECHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 62-400 Słupca, ul. Poznańska 41
  84. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Koninie 62-510 Konin, ul. Wyspiańskiego 1
  85. P.P.H.U. Jolanta Hamiga 62-600 Koło, ul. 20 Stycznia 12
  86. P.P.H.U. Paweł Borowski 62-513 Krzymów, Brzeźno Sosnowa 2 A
  87. P.W. Lanko 62-730 Dobra, ul. Kilińskiego 109
  88. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie 62-200 Gniezno, ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 38
  89. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie 62-510 Konin, ul. Przyjaźni 1
  90. Placówka Partnerska IDEA BANK S.A. 62-510 Konin, ul. Chopina 23 B
  91. Podatki w Unii Europejskiej 62-500 Konin, ul. 3 Maja 26
  92. Powiatowy Urząd Pracy 62-510 Konin, ul. Zakładowa 4
  93. PPH "JAWAPOL" 62-510 Konin, ul. ks. J. Popiełuszki 2
  94. PPHU "Frutico-Trans" 62-740 Tuliszków, Krępa 56
  95. PPHU SEVEN 62-400 Słupca, ul. Kleczewska 6
  96. Program Systemy Komputerowe 62-500 Konin, ul. Kolska 3 A
  97. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe 62-820 Stawiszyn, ul. Szosa Konińska 2
  98. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Koninie S.A. 62-510 Konin, ul. Zakładowa 4
  99. Przedszkole Nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi w Koninie 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 7
  100. PW "KONPOL" Biuro Rachunkowe 62 - 510 Konin, Al. 1 Maja 4
  101. PW KONPOL Biuro Rachunkowe 62-500 Konin, ul. Grunwaldzka 10
  102. PW KONPOL Biuro Rachunkowe 62-500 Konin, ul. Grunwaldzka 10
  103. RACH SERWIS Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Poznańska 74
  104. Sklep "Kryształ" 62-600 Koło, ul. Niezłomnych 5 Kołderka Sp. z o.o. 62-504 Konin, ul. Szpitalna 12 A
  105. Spółdzielczy Zakład Usługowy w Przykonie 62-731 Przykona, ul. Turkowska 7
  106. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Tęcza" w Turku 62-700 Turek, Al. Piłsudskiego 1
  107. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Związkowiec" 62-502 Konin, ul. Makowa 1
  108. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Słupcy 62-400 Słupca, Os. Niepodległości 19
  109. SUN GARDEN Spółka z o.o. sp.k. 62-709 Malanów ul. Turecka 36
  110. TAX" Podatki, Finanse, Księgowość SYMOTIUK I WSPÓLNICY s.c. 62-500 Konin, Plac Wolności 7
  111. P.H.U. "Lex" Paweł Kempiński 62-410 Zagórów, ul. Kościuszki 17
  112. Urząd Gminy i Miasta w Rychwale 62-570 Rychwał, Plac Wolności 16
  113. Urząd Gminy Krzymów 62-513 Krzymów, ul. Kościelna 2
  114. Urząd Gminy Rzgów 62-586 Rzgów, ul. Konińska 8
  115. Urząd Gminy Topólka 87-875 Topólka, Topólka 22
  116. Urząd Gminy w Kościelcu 62-604 Kościelec, ul. Turecka 7/3
  117. Urząd Gminy w Wierzbinku 62-619 Sadlno, Wierzbinek, Plac Powstańców Styczniowych 110
  118. Urząd Gminy Wilczyn 62-550 Wilczyn, ul. Strzelińska 12 D
  119. Urząd Gminy Władysławów 62-710 Władysławów, Rynek 43
  120. Urząd Miejski w Golinie 62-590 Golina, ul. Nowa 1
  121. Urząd Miejski w Koninie 62-500 Konin, Plac Wolności 1
  122. Urząd Miejski w Zagórowie 62-410 Zagórów, ul. Kościelna 4
  123. Usługi Biurowo-Rachunkowe 90-613 Łódź, ul. Gdańska 91/93 bud. E, IV piętro
  124. Usługi Transportowo-Sprzętowe 62-420 Strzałkowo, ul. Wojska Polskiego 10
  125. WIES-MAR Sp. z o.o. 62-570 Rychwał, u. Grodziecka 2 A
  126. Zakład Gospodarki Komunalnej i Usług Wodnych 62-410 Zagórów, ul. Przemysłowa 5
  127. ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY "DANBUD" 62-540 Kleczew, ul. Leśna 61
  128. Zakład Usług Leśnych S.C. 62-610 Sompolno, ul. Sienkiewicza 42
  129. Zakład Wielobranżowy 62-613 Osiek Mały, Drzewce 2
  130. ZAS-UE Sp. z o.o. 62-400 Słupca, ul. Przemysłowa 7
  131. Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin S.A. 62-510 Konin, ul. Kazimierska 45
  132. Zespół Szkół Ekonomicznych im. M.Jackowskiego w Słupcy 62-400 Słupca, ul. Powstańców Wlkp. 22
  133. Zespół Szkół w Kowalach Pańskich 62-704 Kawęczyn, Kowale Pańskie-Kolonia 34
  134. ZUH NAFTOHURT Sp. z o.o. 62-610 Sompolno, ul. Warszawska 58
  135. Żłobek Miejski 62-600 Koło, ul. Powstańców Wlkp. 6
  • kierunek "Inormatyka"
  1. ATARAKSJA 62-563 Licheń Stary, ul. Kard. Wyszyńskiego 3
  2. dk COMPUTERS 62-510 Konin, ul. Chopina 17 F
  3. Golden Group 62-510 Konin, ul. Moniuszki 6/42
  4. GreenLab 88-320 Strzelno, ul. Rynek 12
  5. Guzik - Systemy informatyczne 62-510 Konin, ul. Spółdzielców 8
  6. IT SERWIS 62-571 Stare Miasto, Osiedle Słoneczne 102
  7. MicroTech 62-510 Konin, ul. Wyszyńskiego 18
  8. MMT Supermarket Sp. z o.o., Spółka Komandytowa 61-249 Poznań, ul. Obodrzycka 61
  9. P.P.H. "AUGUSTO KONIN" Sp. J. Liberkowski Piotr, Przybysz Janusz 62-500 Konin, ul. Europejska 14
  10. PPHU UNICORN T&T 62-700 Turek, Browarna 7
  11. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe M@X 62-510 Konin, Al. 1 Maja 12/34
  12. R&R Firma Informatyczna S.C. 62-507 Konin, ul. Chopina 15 E
  13. Salon Komputerowy "DIR" 62-700 Turek, ul. Stefana Żeromskiego 16
  14. SAUF Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Chopina 9
  15. SERVICECARD 62-530 Kazimierz Biskupi, Posada ul. Kochanowskiego 6/1
  16. Urząd Gminy 62-700 Turek, ul. Ogrodowa 4
  17. Zespół Szkół Technicznych i Hutniczych 62-500 Konin, ul. Kolska 1
  • kierunek "Logistyka"
  1. Adecco Poland sp. z o.o. 00-844 Warszawa, Pl. Europejski 2
  2. AgroTrans 62-610 Sompolno, Sycewo 57
  3. ALEXAS Sp. z o.o., sp.k. 62-731 Przykona, Laski 10 A
  4. ALMAR 62-740 Tuliszków, ul. Brzozowa 4
  5. ALVARETTI A. Paradowski Sp. j. 62-510 Konin, ul. Gajowa 14
  6. AMBRO Logistics Sp. z o.o. 62-731 Przykona, ul. Przemysłowa 18
  7. Amra Arkadiusz Rajczyk 54-620 Wrocław, ul. Podolska 5
  8. AQUAKON Sp. z o.o. 62-610 Sompolno, Police
  9. Artykuły Spożywcze "FRUKTUS" Jadwiga Kowalska 87-865 Izbica Kujawska, Plac Wolności 21
  10. Auto Kamiński spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 62-510 Konin, ul. Spółdzielców 15
  11. Auto Mirmar S.C. 62-510 Konin, ul. Ślesińska 23 C
  12. Auto-Handel-Transport GILTRANS 62-730 Dobra, Długa Wieś 24 A
  13. AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Poznańska 72 A
  14. BAN-TRANS 62-700 Turek, Cisew ul. Jagodowa 8
  15. BIOBUD 62-510 Konin, ul. Poznańska 192
  16. Biuro Rachunkowe "DEBET" Usługi Transportowe 62-510 Konin, ul. Zakładowa 4
  17. Biuro Rachunkowe 62-510 Konin, ul. Broniewskiego 6/16
  18. Books Sp. z o.o. sp. k. 62-571 Stare Miasto, Żychlin ul. Tuliszkowska 14 D
  19. BREMS 62-510 Konin, ul. Trzebiatowskiego 1
  20. BURGER KING Deutschland GmbH Lise-Meitner-Straße 1 31303 Burgdorf
  21. CASTORAMA Polska Sp. z o.o. 02-255 Warszawa, ul. Krakowiaków 78 62 - 571 Stare Miasto, ul.Ogrodowa 31
  22. Centrum Paliw i Rozpuszczalników Spółka z o.o. 62-300 Września, ul. Bitwy pod Sokołowem 6
  23. CHEMAT Spółka z o. o. 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 85 A
  24. CHEMINUM Sp. z o.o. 62-513 Krzymów, Brzeźno ul. Główna 83 A
  25. DANA 62-650 Kłodawa, ul. Warszawska 18
  26. DB SCHENKER Sp. z o. o. Oddział Konin 62-504 Konin, ul. Szpitalna 45
  27. de GLASS 62-613 Osiek Mały, ul. Leśna 4 A
  28. DEE 62-500 Konin, ul. Berylowa 3/49
  29. Dolina Nidy sp. z o.o. 28-400 Pińczów, Leszcze 15
  30. DPD Polska Sp. z o.o. 02-274 Warszawa, ul. Mineralna 15
  31. DREWTUR L. T. M. GREBER, spółka jawna 62-700 Turek, Słodków 61
  32. Duet "Elektrix Serwis" 62-510 Konin, Paderewskiego 2
  33. ELEKTROBUDOWA SA 40-246 Katowice, ul. Porcelanowa 12
  34. EL-TRANS 62-510 Konin, ul. Wielkopolska 3
  35. Exact Systems S.A. 42-200 Częstochowa, ul. Focha 53/5
  36. EXPOM sp. z o.o. 99-340 Krośniewice, ul. Parkowa 2
  37. EXPRESS CARS 62-510 Konin, ul. Poznańska 110
  38. F.H.U. "BA-TRANS", Sklep "BRATEK" 62-620 Babiak, Brdów ul. Wł. Jagiełły 2
  39. Przewozy Autokarowe 62-590 Golina, Węglew Kolonia ul. Spółdzielcza 10/2
  40. FERMINTRADE Spółka z organiczoną odpowiedzialnością 62-500 Konin, ul. Kilińskiego 1
  41. Firma "JÓŹWIAK" 62-400 Słupca, ul. Pyzderska 20
  42. Firma EJ Trans 62-561 Ślesin, Mikorzyn 17
  43. FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "WA-MA" 62-310 Pyzdry, ul. Niepodległości 66
  44. FMP sp. z o.o. 40-857 Katowice, ul. Klimczoka 3
  45. GASTRO MUSIC Witkowski 62-571 Stare Miasto, Janowice, ul. Szafirowa 36
  46. Geberit Produkcja Sp. z o.o. 62-600 Koło, ul. Toruńska 154
  47. Grupa KON-PLAST Sp. z o.o. Sp. k. 62-571 Stare Miasto, Modła Królewska 28 I
  48. Hurt - Deta" Artykuły Spożywczo - Przemysłowe 62-541 Budzisław Kościelny, ul. Szkolna 13
  49. Hurt-Detal Artykuły Spożywczo- Przemysłowe Karol Białecki 62-541 Budzisław Kościelny, ul. Szkolna 13
  50. HURT-DETAL Zdzisław Korzeniewski Artykuły Spożywczo-Przemysłowe 62-541 Budzisław Kościelny, ul. Kleczewska 8
  51. Hurtownia Artykułów Przemysłowych 62-740 Tuliszków, ul. M. Dąbrowskiej 8
  52. IDZIAK TRANS 62-700 Turek, Cisew 171
  53. Impexmetal S.A. 62-510 Konin, ul. Hutnicza 1
  54. JATEX 62-710 Władysławów, Chylin 144
  55. Jednostka Wojskowa 5700 66-300 MIędzyrzecz, ul. Wojska Polskiego 17
  56. JOMIRO spółka z o.o. 63-600 Kępno, ul. Obrońców Pokoju 12
  57. KAREX Robert Rosiak i Wspólnicy 62-700 Turek, ul. Folwarczna 1/5
  58. KOBALT Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Kleczewska 65
  59. KONGER Recykling Polska Sp. z o.o. 02-765 Warszawa, Al. Wilanowska 7a/32 62-710 Władysławów, Głogowa 28
  60. KONIMPEX Sp. z o.o. 62-500 Konin, ul. Mickiewicza 24
  61. Konińska Izba Gospodarcza 62-510 Konin, ul. Zakładowa 11
  62. Kopalnia Kruszywa Naturalnego 62-200 Gniezno, Dalki 2 A
  63. KOR-LAUR Andrzej Wróbel 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 124
  64. KRAMP Sp. z o.o. 62-571 Stare Miasto, Modła Królewska, ul. Skandynawska 1
  65. KUPIEC Sp. z o.o. 62-513 Krzymów, Paprotnia ul. Kupiecka 17
  66. LEROY MERLIN POLSKA Sp. z o.o. 03-734 Warszawa, ul. Targowa 72 62-510 Konin, ul. Spółdzielców 16
  67. Logit T. J. Kowalewski i Wspólnicy Sp. j. 62-510 Konin, ul. Spółdzielców 8
  68. MARKO 62-640 Grzegorzew, Grodna 8
  69. MARLEB sp. z o.o. 62-571 Stare Miasto, Modła Kolonia 12
  70. Masłowski Antoni 62-571 Stare Miasto, Żdżary 31
  71. MCKEEN-BEEF Sp. z o.o. 62-850 Lisków, ul. Spółdzielców 13
  72. Miejski Zakład Komunikacji 62-500 Konin, ul. M. Dąbrowskiej 8
  73. MikolTrans Usługi Transportowe 62-700 Turek, Obrzębin 80 A
  74. Mila S.A. - Centrum Logistyczne 62-571 Krągola, ul. Kasztelańska 35
  75. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska 62-600 Koło, ul. Towarowa
  76. P.H. STAL-EXPRESS 62-600 Koło, ul. Toruńska 72
  77. P.H.U. AGMAR PLUS 62-510 Konin, ul. Spóldzielców
  78. P.H.U. SZKLARSKI 62-600 Koło, ul. St. Fleszarowej Muskat 8
  79. P.H.U. WIKA-TRANS 62-600 Koło, Osiek Wielki 36
  80. P.P.H.U. "Konspol-Bis" Sp. z o.o. 62-400 Słupca, ul. Poznańska 39
  81. P.P.H.U. TERMO-PLASTIKA 62-510 Konin, ul. Kleczewska 65
  82. P.W. DAWIDOR Sp. z o.o. 62-700 Turek, os. Wyzwolenia 2/76
  83. Perlit AF Sp. z o.o. 62-530 Kazimierz Biskupi, Kamienica 47
  84.  PHU "TRANS-MAR" 62-700 Turek, Os. Wyzwolenia 4/39
  85. PHU EKO-BRUK 62-710 Władysławów, Kuny 129 G
  86. PHUB AndBud 63-300 Pleszew, ul. Targowa 1
  87. PIĄTEK ROMAN PPHU 62-650 Kłodawa, ul. Cegielniana 23 C
  88. PKL TRANS Sp. z o.o. 62-641 Olszówka, Krzewata 90
  89. POL TRANS 62-590 Golina, Węglew Kolonia 103
  90. PPH "EURO-TECH" Robert Tschuschke ul. Wieżowa 43, 62-006 Gruszczyn 62-640 Grzegorzew
  91. PPHU MAR-DOM 62-500 Konin, ul. Europejska 32
  92. PROFIM Spółka z o.o. 62-700 Turek, ul. Górnicza 8
  93. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DUET ELEKTRIX SERWIS 62-510 Konin, ul. Paderewskiego 2
  94. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gnieźnie Spółka z o.o. 62-200 Gniezno, ul. Kolejowa 2
  95. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Koninie S.A. 62-510 Konin, ul. Zakładowa 4
  96. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe 62-511 Kramsk, Dębicz 25
  97. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "AGAT" 62-590 Golina, Spławie 140
  98. Przewozy Autokarowe 62-590 Golina, Węglew Kolonia ul. Spółdzielcza 10/2
  99. PW KOMEX Sp. z o.o. 62-500 Konin, ul. Żwirki i Wigury 29
  100. SAINT-GOBAIN HPM Polska Sp. z o.o. 62-600 Koło, ul. Norton 1
  101. Firma Usługowo-Handlowa "JANIAK" 62-604 Kościelec, Gozdów 4 A
  102. Schenker Sp. z o. o. Oddział Konin 62-504 Konin, ul. Szpitalna 45
  103. SCHNELLECKE Polska Sp. z o.o. 61-057 Poznań, ul. Gorzysława 27
  104. SEITO HR Sp. z o.o. 87-100 Toruń, ul. Włocławska 147 -157
  105. SOKOŁÓW S.A. 62-600 Koło, ul. Toruńska 262
  106. SONNEX Sp. z o.o. 62-530 Kazimierz Biskupi, Sokółki 20
  107. SPEDVIL 62-604 Kościelec, Straszków 119
  108. STIGPOL Sp. z o.o. 62-571 Stare Miasto, Karsy 46
  109. Sun Garden Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. 62-709 Malanów, ul. Turecka 36
  110. SZKUDELSKI Transport Sp. z o.o. 62-530 Kazimierz Biskupi, ul. Żeromskiego 15
  111. Towarowy Transport Drogowy 62-720 Brudzew, Izabelin 4
  112. TRANSPOL 62-604 Kościelec, ul. Długa 30
  113. Transport Międzynarodowy EUROTRANS 62-709 Malanów, Kotwasice 45 A
  114. TRANSPORT-SPEDYCJA "SZYMI-TRANS" 62-590 Golina, ul. Słowackiego 44
  115. Trans-TUR 62-700 Turek, ul. Dworcowa 3/35
  116. Urząd Gminy Rzgów 62-586 Rzgów, ul. Konińska 8
  117. USŁUGI TRANSPORTOWE 62-510 Konin, ul. Jędrzejewskiego 14
  118. Usługi Transportowe 64-000 Kościan, Widziszewo, ul. Okrężna 18
  119. VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o. 62-500 Konin, ul. Objazdowa 25
  120. Watis Sp. z o.o. 62-420 Strzałkowo, Al. Wyszyńskiego 3
  121. WIPASZ S.A. 62-600 Koło, ul. Składowa 21
  122. WLK TRANS 62-300 Września, ul. Kolejowa 4 A
  123. WORK&BENEFIT Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Zakładowa 11
  124. XL JEANS Sp. z o.o. 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II nr 27
  125. Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Poznaniu z siedzibą w Koninie 62-510 Konin, ul. Św. M.Kolbe 1
  126. Zakład Usługowo-Handlowy 62-530 Kazimierz Biskupi, Dobrosołowo Drugie 12
  127. Zakład Usługowy "JANIAK" II 62-571 Stare Miasto, Krągola Pierwsza 12 A
  128. Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin S.A. 62-510 Konin, ul. Kazimierska 45
  129. ZOOTECH Wyposażenie Budynków Inwentarskich 62-561 Ślesin, Biskupie 28
  • kierunek "Praca socjalna"

        1. Dom Pomocy Społecznej w Koninie
        2. Dom Pomocy Społecznej w Strzałkowie
        3. Dom Pomocy Społecznej w Ślesinie
        4. Dom Pomocy Społecznej w Zagórowie
        5. Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka "Podaj Dalej" w Koninie
        6. Fundacja "Otwarcie" w Koninie
        7. Fundacja Spem Donare Licheń Stary
        8. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Babiaku
        9. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brudzewie
      10. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Goszczanowie
      11. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodźcu
      12. Gminny Ośrodek POmocy Społecznej w Kawęczynie
      13. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kole
      14. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kramsku
      15. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzymowie
      16. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lądku
      17. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Osieku Małym
      18. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostrowitem
      19. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skulsku
      20. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słupcy
      21. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starym Mieście
      22. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzgowie
      23. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wierzbinku
      24. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wilczynie
      25. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we Władysławowie
      26. Komenda Miejska Policji w Koninie
      27. Komenda Powiatowa Policji w Słupcy
      28. Licheńskie Centrum Pomocy Rodzinie
      29. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrej
      30. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Izbicy Kujawskiej
      31. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kleczewie
      32. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piotrkowie Kujawskim
      33. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ślesinie
      34. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sompolnie
      35. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tuliszkowie
      36. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zagórowie
      37. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Koninie
      38. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Golinie
      39. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaliszu
      40. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kole
      41. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku
      42. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie
      43. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodawie
      44. Ośrodek Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży z Interwencją Kryzysową w Lądku
      45. Ośrodek Wspomagania Dziecka i Rodziny w Kołaczkowie
      46. Pogotowie Opiekuńcze w Koninie
      47. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
      48. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kole
      49. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Turku
      50. Powiatowy Urząd Pracy w Kole
      51. Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
      52. Prokuratura Okręgowa w Koninie
      53. Przedszkole Samorządowe w Zespole Szkół w Brdowie
      54. Publiczne Gimnazjum w Kazimierzu Biskupim
      55. Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Kole
      56. Stowarzyszenie Adimentum Skulsk
      57. Szkoła Podstawowa w Borowie
      58. Szkoła Podstawowa w Dabiu
      59. Środowiskowy Dom Samopomocy w Koninie
      60. Środowiskowy Dom Samopomocy w Turku
      61. Środowiskowy Dom Samopomocy Fundacji Mielnica w Koninie
      62. Świetlica Socjoterapeutyczna w Koninie
      63. Terenowe Koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Upośledzonych Umysłowo, Ośrodek
            Rehabilitacyjno- Wychowawczy w Kole
      64. Urząd Gminy w Kramsku
      65. Urząd Gminy w Słupcy
      66. Urząd Miasta w Koninie
      67. Urząd Miasta w Sompolnie
      68. Urząd Miejski w Dobrej
      69. Urząd Miejski w Turku
      70. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Koninie
      71. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Paprotni
      72. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Wilczynie
      73. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Słupcy
      74. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie
      75. Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych w Budzisławie Kościelnym
      76. Zespól Szkół Technicznych i Hutniczych w Koninie

  • kierunek "Mechanika i budowa maszyn"
  1. ALPRO Biuro Projektowo Wdrożeniowe Sp. z o.o. przy Hucie Aluminium Konin 62-510, ul. Hutnicza1,
  2. Aluminium Konin-Impexmetal S.A., Konin 62-510, ul. Hutnicza 1,
  3. AMZ, Zakład MechanicznyKutno 99-300,  ul. Sklęczkowska 18
  4. CHEMAT Sp. j. Przedsiębiorstwo Obsługi Przemysłu, J. Włodarczyk,Z. Ułanowski Konin 62-500, ul. Kolska 82a,
  5. DESTYLACJE POLSKIE Sp. z o.o. Poznań 61-817, ul. Garncarska 9
  6. DOMET Przedsiębiorstwo Przerobu Metali, J. Domagała Krzymów 62-513, Drążeń 24,
  7. ELEKTROBUDOWA S.A. Konin 62-505, ul. Przemysłowa 156,
  8. EUROPOLESStare Miasto 62-571, Ul. Ogrodowa 21
  9. EW-MAR SZKUDLAREK, WARSZTAT SAMOCHODOWY WÓLKA, 62-420 Strzałkowo, Wólka,
  10. FEM-1 Sp. z o.o. Remonty silników elektrycznych,Konin 62-510, ul. Przemysłowa 85
  11. FRONTAL Odlewnia Aluminium, Janusz DomagałaKonin 62-510,  ul. Marantowska 5,
  12. FUGO S.A.,Konin 62-510, ul. Przemysłowa 85
  13. H. Cegielski Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o., Poznań 5 60-965, ul. 28 Czerwca 1956, skr. poczt. 38,
  14. KO-ART Krzysztof Ciepielak,Słupca 62-400, ul. Słowackiego 30
  15. KON-PLAST, Żychlin ul. Południowa 27, Stare Miasto 62-571,
  16. Kopalnia Soli KŁODAWA S.A.,Kłodawa 62-650, Al. 1000 - Lecia 2,
  17. Kupsik Sp. z o.o. Konin 62-500, ul. Kolska 141 a,
  18. Łęczycki Zakład Górniczy S.A., Łęczyca 99-100,  ul. Kopalniana 9,
  19. MADKAZ ZPHU Zakł. Prod. Handl. Usług. Szczepan AugustyniakStrzałkowo 62-420, Babin 24,
  20. MAR-MOT WCS Wytwórnia Części Samochodowych Sp. z o.o.,Września 62- 300,  ul. Czerniejewska 11,
  21. MASZ-ROL Przedsiębiorstwo Produkcyjne, Kościelec 62-604, Ruszków I/14,
  22. METPOL Wytwórnia Galanterii Metalowej i Elektrotechnicznej,Ląd 62-405, Ląd Kol. 38,
  23. Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o,Koło 62-600, ul. Przesmyk 2,
  24. Miejski Zakład KomunikacjiKonin 62-500, ul. M. Dąbrowskiej 8,
  25. MOSTOSTAL S.A. Wytwórnia Konstrukcji Stalowych,Słupca 62-400, ul. Poznańska 41,
  26. MOSTOSTAL-MONTAŻ PPUH Sp. z o.o., Słupca 62-400, ul. Poznańska 41,
  27. MPEC Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., Konin 62-510, ul. Gajowa 1,
  28. ODMECH Sp. z o.o., przy Hucie Aluminium. Odlewanie żeliw,Konin 62-510, ul. Hutnicza 1,
  29. PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów S.A. 62-700 Turek ul. Uniejowska 9,
  30. PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Konin S.A. Kleczew 62-540, Al. 600 - Lecia 9,
  31.  PPHU KLIBER Przeds. Prod. Handl. Usług. Paweł KliberSłupca 62-400,  ul. Kraszewskiego 2,
  32. PPHU LIDREX, Mat. Budowlane, Konin 62-500, ul. Mickiewicza 12,
  33.  PRODUS Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne, Zakład obróbki skrawaniem. J. Czarnecki, I. Połońska Słupca 62-400, ul. Bielawska 4,
  34.  PRZEDSIEBIORSTWO SERWISU I AUTOMATYKI EL PAK Sp. z o.o.,Konin, ul. Przemysłowa 158,
  35. Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe. R. Nowicki [Motoryzacja],Konin 62-510,  ul. Poznańska 48,
  36. Przedsiębiorstwo INSTAL-BUD Sp. z o.o.Konin 62-500, ul. Staszica 15,
  37. Przedsiębiorstwo Remontowe PAK SERWIS Sp. z o.o.,  Konin 62-510, ul . Kazimierska 45,
  38.  Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Konin62-510, ul. Poznańska 49,
  39. REMAL Sp. z o.o. przy Hucie Aluminium. Przedsiębiorstwo Remontowe,Konin 62-510, ul. Hutnicza 1,
  40. REMEL Sp. z o.o. Konin 62- 505, ul. Przemysłowa 156,
  41. ROLTRANS GROUP POLSKA Sp. z o.o.Konin 62-500, ul. Nadbrzeżna 1,
  42. SMURFIT KAPPA KONIN Sp. z o.o., Fabryka Opakowań z Tektury Falistej, Stare Miasto, Modła Królewska 17a,
  43. UKF Renzel Polska62-500 Konin, ul. Objazdowa 25,
  44. Usługi Transportowo Sprzętowe,Słupca ul. Orzeszkowej 5/56
  45. VIN-KON S.A. Wytwórnia Win i Soków,Konin 62-500, ul. Dąbrowskiego 35,
  46. Warsztaty Szkolne Zespołu Szkół Zawodowych,Koło 62-600, ul. Kolejowa 15,
  47. WHEELABRATOR SCHLICK Sp. z o.o.,Zagórów 62-410, ul. Berdychów 57a,
  48. WOOD MIZER INDUSTRIES Sp. z o.o.,Koło 62-600, ul. Nagóma 114,
  49. ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJSłupca 62-400, ul. S. Batorego 1,
  50. Zakład Mechaniczny Jerzy Robak,Stare Miasto 62-571, Karsy 52,
  51. Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy EXPORT-IMPORT, Piotr Wawrzyniak, Uniejów 99-210, Wielenin 45,
  52. Zakład Usługowy Budownictwa Wiejskiego, Tadeusz Wawrzyniak,Tuliszków 62- 740, ul. Poznańska 70,
  53. ZE PAK SA  Konin 62-510, ul. Kazimierska 45,
  54. Zespól Elektrowni Pątnów Adamów Konin-PAK S.A.,Konin 62-510, ul Kazimierska 45,

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki