BANER

Poniedziałek, 29 maja 2017

Aktualności Techniczny

Specjalny wykład dla studentów budownictwa

25.05.2017Specjalny wykład dla studentów budownictwa

Studenci kierunku budownictwo wzięli udził w wykładzie pt."Betonowe prefabrykaty dla kanalizacji - istotne cechy użytkowe w ujęciu parametrów normowych".
Forum Gospodarczo-Naukowe mechaniki i budowy maszyn oraz energetyki

24.05.2017Forum Gospodarczo-Naukowe mechaniki i budowy maszyn oraz energetyki

Wydział Techniczny zaprasza na I Forum Gospodarczo-Metodyczne Podniesienie kompetencji inżynierów po przez ścisłą współpracę Uczelni z  otoczeniem gospodarczym regionu Konińskiego.

19.05.2017Harmonogram egzaminu dyplomowego na kierunku: Mechanika i Budowa Maszyn w dniu 01.06.2017 r.

Harmonogram może być godzinowo zmieniony. Prosimy obserwować.
Portuguese & Turkish Day!

18.05.2017Portuguese & Turkish Day!

Zagraniczni studenci Programu Erasmus+ z Portugalii i Turcji serdecznie zapraszają na odbywające się co roku w naszej uczelni uroczystości celebrujące ich kulturę.

Pełnoletnie juwenalia

16.05.2017Pełnoletnie juwenalia

Gromkie „Sto lat” i tort z okazji 18. „urodzin” były ważnym punktem tegorocznych juwenaliów w PWSZ w Koninie. Poza tym wszystko odbyło się zgodnie z tradycją, i ‒ co najważniejsze ‒ studenci bawili się świetnie. Była też...
1 z 43