Nowe studia magisterskie – gospodarka i administracja publiczna

Niedziela, 16 czerwca 2019

Wydział Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia

14.06.2019Konferencja nt. budowania dobrych relacji w pracy z kobietą w ciąży i po porodzie

W dniu 07.06.2019 r. w sali Ratuszowej w Koninie odbyła  się konferencja na temat trudnych rozmów z pacjentem czyli budowania dobrych relacji w pracy z kobietą w ciąży i po porodzie.

14.06.2019Konferencja geriatryczna na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Dnia 07.06.2019 r. na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu odbyła się konferencja geriatryczna pod nazwą "Człowiek w wieku podeszłym we współczesnym społeczeństwie. Opieka i aktywizacja osób w wieku podeszłym."
Wyróżnienia i gratulacje

11.06.2019Wyróżnienia i gratulacje

Prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie, wręczył 10 czerwca listy gratulacyjne i statuetki tym studentom, którzy w roku akademickim 2018/2019 wyróżnili się swoją aktywnością na rzecz uczelni.
Nowe studia magisterskie – gospodarka i administracja publiczna

10.06.2019Nowe studia magisterskie – gospodarka i administracja publiczna

Z przyjemnością informujemy, że w roku akademickim 2019/2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie uruchomione zostaną studia drugiego stopnia na kierunku „gospodarka i administracja publiczna”.

06.06.2019Wzajemna współpraca pomiędzy Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Koninie a Państwową Wyższą Szkoła Zawodową w Koninie

Podobnie jak w zeszłym roku akademickim tak i w tym w ramach wzajemnej współpracy pomiędzy Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Koninie a Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Koninie studenci Wydziału Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowa kierunku...

05.06.2019Wizyta koordynatora programu ERAZMUS z Litwy

Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie i PWSZ w Koninie w dniach 28 – 29.05.2019 r. gościł Panią Irine Zeleniene z Litwy koordynatora programu ERAZMUS
Wyróżnienia dla studentów PWSZ w Koninie

04.06.2019Wyróżnienia dla studentów PWSZ w Koninie

Prof. Mirosław Pawlak, rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie spotka się  ze studentami wyróżniającymi się w działalności na rzecz uczelni w roku akademickim 2018/2019.

31.05.2019Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe Współczesne problemy społeczne: perspektywy globalne i lokalne

Katedra Pedagogiki i Pracy Socjalnej zaprasza na Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe Współczesne problemy społeczne: perspektywy globalne i lokalne, które odbędzie się 4 czerwca 2019 r., o godz. 12:00.
Kongres Edukacyjny - Szkoła naszych marzeń

29.05.2019Kongres Edukacyjny - Szkoła naszych marzeń

W dniach 5-6 czerwca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej  w Koninie odbędzie się Kongres Edukacyjny - Szkoła naszych marzeń.
1 z 80
<<  1 234567...80  >>