WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
Baner nowe kierunki 2019


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Poniedziałek, 22 lipca 2019

Zarządzanie i Inżynieria ProdukcjiW dniu 12 czerwca 2017 roku rozpoczęła się w PWSZ w Koninie rekrutacja na studia magisterskiego-inżynierskie II stopnia na kierunku Zarządzanie i inżyniera produkcji z specjalnościami „Transport i logistyka produkcji” oraz „Zarządzanie infrastrukturą techniczną”. Student tego kierunku będzie nabywał informacje, umiejętności oraz kompetencje społeczne – w zakresie organizacji i zarządzania oraz inżynierskie na poziomie magisterskim, uzupełnione przygotowaniem w zakresie dyscyplin ścisłych, prawa i języka obcego – potwierdzone uzyskaniem kwalifikacji (tytułu zawodowego) magistra inżyniera.
 
Specjalność "Transport i logistyka produkcji" – student uzyskuje wiedzę w zakresie środków transportu wewnętrznego i drogowego. Przygotowywany jest on do organizacji procesów transportowych oraz metody optymalizacji produkcji i logistyki. Będzie posiadał wiedzę z kształtowania kosztów logistycznych i zarządzania jakością.
 
Specjalność "Zarządzanie infrastrukturą techniczną" – student uzyskuje wiedzę w zakresie planowania przestrzennego. Przygotowywany jest on do organizacji infrastruktury technicznej w gospodarce komunalnej. Będzie posiadał wiedzę z zakresu transportu zbiorowego intermodalnego oraz jakości i normalizacji infrastruktury technicznej.

Specjalność "Przygotowanie i oganzacja produkcji" - student uzyskuje wiedzę w zakresie przygotowania dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej, a także umiejętność sterowania procesem wytwarzania, reagowania na zakłócenia w nim występujące. Będzie wiedział jak usprawniać produkcję, dążyć do obniżenia kosztów wytwarzania produktów. NOWOŚĆ
 
W ramach studiów drugiego stopnia na kierunku „Zarządzanie i inżynieria produkcji” o profilu praktycznym zaplanowano dwie ścieżki kształcenia:
  • dla absolwentów posiadających tytuł zawodowy (kwalifikacje) inżyniera (3 semestry),
  • dla absolwentów posiadających tytuł zawodowy (kwalifikacje) licencjata (4 semestry).

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki