WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Niedziela, 15 września 2019

Kompleks obiektów przy ul. ks. J. Popiełuszki 4

 
W budynku dydaktycznym przy ul.ks.J. Popiełuszki 4 (Morzysław) urzędują dziekan i prodziekan Wydziału Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia oraz kierownik Katedry Pedagogiki i Pracy Socjalnej, a także kierownicy zakładu pedagogiki i zakładu pracy socjalnej.

W kompleksie tym funkcjonują następujące jednostki organizacyjne:
 
- Katedra Pedagogiki i Pracy Socjalnej działająca w ramach Wydziału Społeczno-Ekonomicznego,

- 3 Katedry Wydziału Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia:
  • Katedra Dietetyki,
  • Katedra Morfologicznych i Czynnościowych Podstaw Kultury Fizycznej,
  • Katedra Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu.

Obiekt posiada 26 pomieszczeń dydaktycznych, w tym m. in.:
  •  aula o pojemności 176 miejsc,wyposażona w siedzenia z pulpitem, środki audiowizualne, zamontowane na stałe nagłośnienie,multiwizjer oraz klimatyzację,
  •  sala wykładowa na 150 miejsc, wyposażona w dwa projektory multimedialne, rzutnik multiwizjer oraz nagłośnienie,
  • dwie sale wykładowe o pojemności 76 i 60 miejsc, wyposażone w projektorypodwieszane na stałe; w jednej z nich znajduje się tablica interaktywna,
  • 2 pracownie komputerowe – jedna na 15 stanowisk z pełnym dostępem do Internetu oraz druga pracownia komputerowa na 20 stanowisk do nauczania języków obcych z wykorzystaniem platformy e-learningowej.

W budynku dydaktycznym znajdują się labolatoria: chemii, biologii, technologii wody i ścieków Wydziału Technicznego. Są także dwie pracownie: chemii żywności i żywienia człowieka, pracownia badań motorycznych i wydolnościowych człowieka.


            Przy budynku dydaktycznym znajduje się również sala gimnastyczna, która wyposażona jest w sprzęt sportowy oraz nagłośnienie.

Integralną część tego kompleksu stanowi stadion sportowy lekkoatletyczny z zespołem boisk sportowych, w skład którego wchodzą dwa korty tenisowe, boiska do piłki siatkowej i plażowej, boisko do piłki ręcznej i dwa boiska do gry w kosza. Stadion z bieżnią tartanową, boiskami do skoku w dal, trójskoku, skoku wzwyż, rzutu oszczepem i pchnięcia kulą poddany był modernizacji.
 
 
            Na terenie Uczelni znajduje się czytelnia  wyposażona w podręczny księgozbiór i komputery z dostępem do Internetu oraz kawiarenka. Studenci mają możliwość korzystania z dostępu do Internetu radiowego.

Obiekt posiada podjazd wewnętrzny i zewnętrzny oraz windę zewnętrzną dla osób niepełnosprawnych z dostępem do wszystkich pomieszczeń dydaktycznych.

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki