WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
                       
Baner 20-lecie


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Środa, 25 kwietnia 2018

Dla kandydatów


 
Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer: 63 249-72-34,
pisząc na adres: studia.podyplomowe@konin.edu.pl

 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie oferuje ponad 20 studiów podyplomowych oraz kilka kursów i szkoleń. Przyjęcie na studia lub kurs nie wymaga zdawania egzaminów wstępnych, lecz następuje na podstawie złożonego podania wraz z załącznikami. Przyjęcie na szkolenie następuje na podstawie złożonego formularza zgłoszeniowego.
  • Studia, kursy i szkolenia uruchamiane są w momencie zgłoszenia się minimalnej wymaganej liczby kandydatów (po zebraniu grupy).
  • Studia podyplomowe i kursy prowadzone przez PWSZ w Koninie trwają od dwóch do trzech semestrów, natomiast szkolenia kilka lub kilkanaście dni.
  • Zajęcia na studiach odbywają się w weekendy, natomiast na kursach i szkoleniach również w dni robocze.
  • Koszt uczestnictwa w poszczególnych studiach waha się od 1200 do 1600 zł za semestr, w kursach od 450 zł za semestr, natomiast w szkoleniach od 300 zł.
  • Opłata za studia podyplomowe wnoszona jest w dwóch lub trzech ratach semestralnych, ale istnieje możliwość rozłożenia opłaty na większą liczbę rat. Ponadto, słuchacz może ubiegać się o dofinansowanie z zakładu pracy. Nie przewiduje się opłat rekrutacyjnych.
 W ciągu 19 lat funkcjonowania Uczelni zrealizowano i zakończono 96 edycji studiów, które ukończyło 3 330 osób.

Od roku akademickiego 2012/2013 słuchacze wybranych studiów podyplomowych mają możliwość uczestniczenia w bezpłatnych zajęciach z języka angielskiego, ściśle związanych z problematyką studiów.

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki