Baner 3

Niedziela, 24 września 2017

Opłata za procedurę potwierdzenia efektów uczenia się

Za przeprowadzenie weryfikacji efektów uczenia się pobierana jest opłata, której wysokość określa Rektor.

Opłatę należy wnieść przed złożeniem wniosku w sprawie potwierdzenia osiągnięć zdobytych w procesie uczenia się poza systemem studiów. Do wniosku dołącza się dowód uiszczenia tejże opłaty.

Wnioskodawca ubiegający się o potwierdzenie efektów uczenia się zobowiązany jest zawrzeć z Uczelnią umowę o warunkach odpłatności za świadczone usługi edukacyjne związane z przeprowadzeniem przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Koninie procedury potwierdzenia efektów uczenia się, której wzór określa Senat Uczelni. Wzór umowy.

Wnioskodawca ubiegający się o potwierdzenie efektów uczenia się zobowiązuje się do wniesienia opłat ustalonych przez władze Uczelni na zasadach określonych w Ustawie, na wskazany rachunek bankowy Uczelni.

Za dzień wniesienia opłaty uważa się datę wpływu należności na rachunek bankowy Uczelni.
Niepodpisanie umowy przez wnioskodawcę i/lub niedokonanie opłaty oznacza brak możliwości przeprowadzenia procedury potwierdzenia efektów uczenia się.