na strone głowną

Poniedziałek, 24 września 2018

Miejsce i terminy składania wniosków

Wniosek o potwierdzenie efektów uczenia się wraz z wymaganymi załącznikami, wnioskodawca może złożyć w ciągu całego roku akademickiego, jednak nie później niż do 30 kwietnia.

W przypadku ubiegania się o potwierdzenie efektów uczenia się na kierunku "wychowanie fizyczne", wnioskodawca składa wniosek w sekretariacie Wydziału Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia, ul. ks. J. Popiełuszki 4 (Morzysław), 62-510 Konin, pok. 7.
Dziekan wydziału przekazuje wniosek do Komisji Weryfikującej Efekty Uczenia Się.

Na Wydziale Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia na kierunku "wychowanie fizyczne" powołano koordynatora pełniącego rolę konsultanta na etapie wypełniania wniosku o potwierdzenie efektów uczenia się w zakresie: definiowania efektów uczenia się i odnoszenia ich do efektów kształcenia i modułów lub przedmiotów przewidzianych w programie kształcenia, kryteriów i sposób oceny efektów uzyskanych poza systemem edukacji formalnej, wymaganej dokumentacji i przygotowania wniosku.

Koordynatorem pełniącym rolę konsultanta na etapie wypełniania wniosku o potwierdzenie efektów uczenia się na kierunku "wychowanie fizyczne" jest Pani dr Ewa Janeczek (kontakt za pośrednictwem sekretariatu wydziału).