Baner 20-lecie

Środa, 22 listopada 2017

Miejsce i terminy składania wniosków

Wniosek o potwierdzenie efektów uczenia się wraz z wymaganymi załącznikami, wnioskodawca może złożyć w ciągu całego roku akademickiego, jednak nie później niż do 30 kwietnia.

W przypadku ubiegania się o potwierdzenie efektów uczenia się na kierunku "praca socjalna", wnioskodawca składa wniosek w sekretariacie Wydziału Społeczno-Ekonomicznego, ul. Przyjaźni 1, 62-510 Konin, pok. 123.
Dziekan wydziału przekazuje wniosek do Komisji Weryfikującej Efekty Uczenia Się.

Na Wydziale Społeczno-Ekonomicznym na kierunku "praca socjalna" powołano koordynatora pełniącego rolę konsultanta na etapie wypełniania wniosku o potwierdzenie efektów uczenia się w zakresie: definiowania efektów uczenia się i odnoszenia ich do efektów kształcenia i modułów lub przedmiotów przewidzianych w programie kształcenia, kryteriów i sposób oceny efektów uzyskanych poza systemem edukacji formalnej, wymaganej dokumentacji i przygotowania wniosku.

Koordynatorem pełniącym rolę konsultanta na etapie wypełniania wniosku o potwierdzenie efektów uczenia się na kierunku "praca socjalna" jest Kierownik Zakładu Pracy Socjalnej mgr Artur Cygan, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 4, 62-510 Konin, pok. 9, tel. 632497160, e-mail: praca.socjalna@konin.edu.pl