WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
języki obce w mediach i biznesie baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Piątek, 19 kwietnia 2019

Przyjęcie na studia w wyniku przeprowadzenia procedury potwierdzenia efektów uczenia się

Decyzję w sprawie przyjęcia na studia, podejmuje dziekan, po zapoznaniu się z przedstawioną przez komisję weryfikującą dokumentacją, w tym protokołem i opinią w sprawie potwierdzenia efektów uczenia się dla danego modułu lub przedmiotu oraz po złożeniu przez wnioskodawcę kompletu dokumentów wymaganych od kandydatów na studia, określonych uchwałą Senatu w sprawie warunków terminu i trybu rekrutacji na studia stacjonarne i niestacjonarne I i II stopnia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie.

Przed podjęciem decyzji dziekan może polecić komisji weryfikującej ponowne przeprowadzenie weryfikacji efektów uczenia się albo powołać nową komisję weryfikującą.

W przypadku odwołania się wnioskodawcy od opinii komisji weryfikującej dziekan powołuje nową komisję weryfikującą.

Decyzja w sprawie przyjęcia na studia w wyniku potwierdzenia efektów uczenia się powinna zostać podjęta przed rozpoczęciem roku akademickiego.

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki