Baner 3

Wtorek, 19 września 2017

Centrum Porad Żywieniowych i Dietetycznych

Centrum Porad Żywieniowych i Dietetycznych jest jednostką ogólnouczelnianą Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.

Podstawą prawną działania jest uchwała nr 51/VI/I/2016 oraz zarządzenie nr 4/2016 Rektora PWSZ w Koninie z 20 stycznia 2016 r. w sprawie utworzenia Centrum Porad Żywieniowych i Dietetycznych PWSZ w Koninie.

Centrum świadczy usługi edukacyjne, szkoleniowe w zakresie poradnictwa żywieniowego, poradnictwa dietetycznego i edukacji żywieniowej.

Nadzór nad Centrum Porad Żywieniowych i Dietetycznych sprawuje Wydział Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia.