WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
języki obce w mediach i biznesie baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Środa, 12 grudnia 2018

Przydatne linki

http://www.careerjet.pl/  - oferty pracy na terenie Polski;
http://www.adzuna.pl/ - adzuna to wyszukiwarka internetowa, która zbiera setki tysięcy ofert pracy z różnych stron www i udostępnia je w jednym miejscu. Odkryj oferty pracy w Twojej okolicy i cał ej Polsce już teraz!"
http://www.praca.korba.pl/  - oprócz ofert pracy i praktyk znajdziesz tutaj strony poświęcone absolwentom oraz informacje
o szkoleniach;
http://www.pracuj.pl/ – oferty pracy, a dodatkowo poradnik zawodowy i testy określające potencjał zawodowy;
http://www.infopraca.pl/ - oferty pracy; 
http://www.abcpraca.pl/ – oferty pracy w kraju i zagranicą, wzory CV i listu motywacyjnego, informacje dla osób bezrobotnych, a ponadto praktyczne porady dla osób chcących założyć własną działalność gospodarczą;
http://www.topjobs.pl/ – na stronie istnieje możliwość rejestracji w celu otrzymywania e-mail ofert pracy z wybranej branży;
http://www.bestoferta.pl/ – oferty pracy, poradnik dotyczący przygotowania dokumentów aplikacyjnych oraz negocjowania wynagrodzenia;
http://www.hrk.pl/ – szybkie wyszukiwanie ofert pracy według różnych kategorii, informacje na temat rynku pracy w Polsce, wzorce dokumentów dla kandydata;
http://praca.money.pl/ - oferty pracy, które pochodzą z wielu źródeł: pracuj.pl, praca.pl, infopraca.pl, gradka.pl, goldenline.pl
http://www.horyzont.pl/ - oferty pracy dotyczące głównie woj. Śląskiego;
http://www.careergate.pl/ – oferty pracy, praktyk oraz stypendiów dla studentów i absolwentów;
http://www.praca.wp.pl/ – oferty pracy, porady prawne, bazy adresowe, informacje z urzędów pracy;
http://www.praca.onet.pl/ -  oferty pracy, możliwość zamieszczenia własnego ogłoszenia;
http://www.praca.interia.pl/ – oferty pracy, porady, formy umów o pracę;
http://www.cad.pl/ – oferty pracy, programy, książki CAD/CAM, rysunki;
http://www.bdi.com.pl/ – oferty pracy, poradnik dotyczący pisania dokumentów aplikacyjnych oraz uczestnictwa w rozmowie kwalifikacyjnej;
http://www.it-gazeta-praca.com.pl/ – praca dla informatyków, szkolenia;
http://www.infostaff.com.pl/ - oferty pracy dla informatyków, możliwość umieszczenia CV w elektronicznej bazie danych;
http://pl.jobbaloon.com/  - wyszukiwarka ofert pracy, tysiące ogłoszeń o pracę w jednym miejscu, codzienne aktualizacje. Jedynie wiarygodne i pewne źródła. Znajdź wyjątkową posadę z JobBaloon.com
http://www.webjobs.pl/ – oferty pracy, porady, możliwość zamieszczenia CV przez stronę
http://praca.jobkralle.pl/  - wyszukiwarka pracy z tysiącami ofert z całej Polski - łatwe, szybkie i wygodne szukanie pracy w różnych branżach, sektorach i formach zatrudnienia: pełny etat, pół etatu, praca dla studentów, praktyki, staże.
http://www.pracaDNA.pl - portal pracaDNA.pl to ogólnopolski katalog ofert pracy tymczasowej i stałej. Serwis umożliwia bezpłatny dostęp do propozycji zatrudnienia z całego kraju.
http://najlepszapraca.pl/
http://www.pracazagranicaodzaraz.pl - legalna praca za granicą, oferty wiarygodnych agencji rekrutacyjnych
http://www.holidaycheck.pl/ - propozycje praktyk i staży w okresie wakacyjnym
http://tml-professional.eu/  - pośrednictwo pracy w Polsce i za granicą
http://www.pracatobie.pl/ - oferty pracy,praktyk oraz staży w Polsce oraz za granicą;generator CV oraz listu motywacyjnego, porady z rynku pracy, możliwość zapisania się na newsletter z  wybranymi ofertami pracy.
http://www.jober.pl - bardzo popularny portal z bezpośrednimi ofertami pracy
http://www.amundio.pl - agregator ofert pracy, indeksuje około 90% ofert pracy na polskim rynku pracy
http://www.praca.dlastudenta.pl/  od ponad 10 lat, skutecznie pomaga studentom i absolwentom zarówno w znalezieniu pracy, jak i zdobyciu doświadczenia zawodowego na stażach i praktykach. Jest też nieocenionym źródłem informacji dla pracodawców, poszukujących młodych, ambitnych osób, które przyczynią się do rozwoju firmy.
http://www.praktyki.edu.pl/ - celem portalu jest pomoc studentom i absolwentom uczelni wyższych w stawianiu pierwszych kroków na rynku pracy.
qsmedic.eu - portal zawierający testy medyczne z 31 dziedzin medycznych, stworzony z myślą o studentach nauk medycznych i pokrewnych.
https://interviewme.pl/blog - oferuje kreator CV i listu motywacyjnego. Dodatkowo można skorzystać z pomocy zawodowego rekrutera i upewnić się, że stworzone dokumenty będą skuteczne i dopasowane do poszukiwanego stanowiska. 
https://GoldenEngineers.com - jesteś inżynierem? Rozwijaj swoją karierę razem z goldenengineers.com - znajomi inżynierowie, oferty pracy, nowe kontakty oraz firmy, które zatrudniają inżynierów. Wszystko na goldenengineers.com.
http://www.pracaDNA.pl
Portal pracaDNA.pl to ogólnopolski katalog ofert pracy tymczasowej i stałej. Serwis umożliwia bezpłatny dostęp do propozycji zatrudnienia z całego kraju.
Zarabiaj.pl to portal pracy - adresowany zarówno do pracodawców, jak i kandydatów. Dzięki swoim licznym funkcjonalnościom serwis umożliwia szybkie i bezproblemowe publikowanie szczegółowych ofert pracy z kraju i zagranicy. Użycie wyszukiwarki sprawia, że znalezienie pracy w dowolnym regionie Polski zajmuje kandydatom zaledwie kilka sekund. W serwisie Zarabiaj.pl znajdziesz nie tylko interesujące oferty pracy, ale również mnóstwo przydatnych porad. Nasz blog jest regularnie uaktualniany nowymi informacjami z rynku pracy, ciekawostkami oraz wskazówkami na temat rozwoju kariery i zarządzania pracownikami.
www.getstudent.pl - GetStudent to efektywna, tania i bezpieczna multi-publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych w biurach karier uczelni wyższych. Sprawdź nas już dziś!
pl.jooble.org/ jest stroną, stworzoną z jedynym celem: pomóc Ci znaleźć godną pracę. Na Jooble znajdziesz wszystkie oferty pracy dostępne na rynku. Postaraliśmy się stworzyć Jooble takim, aby portal maksymalnie oszczędzał Twój czas i starania: żeby wpisując jedno zapytanie, znalazłeś pracę, pasującą w 100 procent Twoim wymaganiom.
Neuvoo.pl to agregator ofert pracy, który wyróżnia oferty ze stron pracodawców,  biur karier, agencji pracy i innych stron specjalizujących się w publikowaniu oferowanych stanowisk - jesteśmy więc czymś w rodzaju wyszukiwarki Google dla ofert pracy. Wszystko w jednym miejscu! Na dzień dzisiejszy jest ponad 180. 000 aktualnych ofert pracy w Polsce i miliony w ponad 60 krajach na całym świecie.
bab.la - oferty praktyk z całego świata dla polskich studentów i absolwentów

VelvetJobs – portal z ofertami pracy z całego świata oraz darmowym kreatorem CV po angielsku
Szukasz pracy w Polsce lub za granicą? Przeglądaj oferty pracy z całego świata w jednym miejscu https://www.velvetjobs.com/job

https://www.stellenanzeigen.de/ ponad 300 000 przedsiębiorstw, poszukujących pracowników w rozmaitych branżach. Oprócz ciekawych ofert pracy na etat, portal zawiera też wiele propozycji stażów, praktyk studenckich, pracy dorywczej i sezonowej, a także obszerny dział porad dotyczących skutecznej rekrutacji, stworzenia przekonującego CV i przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej.

Zainteresowała Cię oferta pracy ale masz problem ze stworzeniem CV po angielsku? Z pomocą VELVETJOBS szybko stworzysz swoje resume i prześlesz do pracodawcy. Narzędzie jest intuicyjne, samo edytuje układ CV, poprawia ewentualne błędy, do wyboru masz wiele szablonów. Skorzystaj z kreatora CV: https://www.velvetjobs.com/resume-builder lub zapoznaj się z gotowymi przykładami CV na poszczególne stanowiska w języku angielskim - https://www.velvetjobs.com/resume/resume-samples . Velvetjobs to również źródło wiedzy na temat rynku pracy na całym świecie.Strony poświęcone rynkom pracy w poszczególnych krajach

Francja – http://www.anpe.fr/ (Krajowa Agencja Zatrudnienia)
Grecja – http://www.labor-ministry.gr/
Irlandia – http://www.fas.ie www.irish/
Niemcy – http://www.arbeitsamt.de/
Niemcy (Brandenburgia) - http://www.kariera-w-brandenburgii.pl - informacje o możliwościach podjęcia pracy, kontynuowania nauki, prowadzenia badań naukowych w jednostkach rozwojowo - badawczych.
Portugalia – http://www.iefp.pt/
Szwecja – www.jobline.se
USA (ogólnie) – www.federaljobsearch.com
USA (praca dla inżynierów) – www.engineerjobs.com
Wielka Brytania – www.monster.co.uk
Włochy – www.monster.it

http://www.shopalike.pl/jobs/ - oferty pracy w ShopAlike - platformie zakupowej, działającej w 17-nastu krajach Europy oraz w Indiach, Brazylii i Rosji. Rekrutuje pracowników z całego świata na stanowiska oraz płatne staże związane z marketingiem, administracją, IT oraz HR.

https://stackjobs.co.uk/ - praca i praktyki w IT w Wielkiej Brytanii: programowanie, web design i startupy

www.jobweb.com
http://www.rsinternships.com/
http://www.jobtrak.com/
www.americanjobs.com
www.bestjobsusa.com
www.hotjobs.com
http://www.statejobs.com/

http://www.net-temps.com/
http://develop.aiche.org/careerengineer
http://www.ecojobs.com/
http://www.careersinconstruction.com/
http://www.employmentservice.gov.uk/

http://www.studentserwis.org/– serwis przeznaczony dla studentów, zawierający przydatne informacje dotyczące pracy zagranicą. Można tutaj również znaleźć linki do znanych programów pracy wakacyjnej.
http://www.aupair.com.pl/– nauka i praca zagranicą
http://www.jdj.com.pl/– praca wakacyjna dla studentów, au pair, praktyki zawodowe
http://www.stany.pl/– praca i praktyki w USA oraz praca w Anglii
http://www.trivago.pl – praktyki zawodowe oraz stanowiska pracy w obrębach: online marketing, public relations, informatyka, projektowanie i grafika, finanse i rachunkowość, obsługa klienta, sprzedaż i wiele innych (Hiszpania, Wielka Brytania, Włochy itd.). Praca w trivago oprócz rozwijania zdolności językowych w kontaktach międzynarodowych daje możliwośći rozwoju kariery zawodowej oraz zdobycia doświadczenia i konkretnych umiejętności w danej dziedzinie.

Wykaz stron internetowych dla osób niepełnosprawnych:

http://www.niepelnosprawni.pl/– portal ogólnoinformacyjny, dowiesz się tam między innymi jak założyć firmę, jak aktywnie poszukiwać pracy i jakie są aktualne szkolenia oraz projekty dostępne dla osób niepełnosprawnych;
http://www.pelnosprawniwpracy.pl/– projekt wspierający aktywność zawodową;
http://www.actus.free.ngo.pl/– witryna promuje model ekonomii społecznej jakim są Spółdzielnie Socjalne;
http://www.pfron.org.pl/– Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, dowiesz się między innymi o możliwościach dofinansowania;
http://www.krokikupracy.pl/– program aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych i szeroka tematyka z tym związana;
http://www.bezbarier.pl/– podstawowym elementem projektu jest utworzenie portalu z bazą danych ofert pracy  
dla niepełnosprawnych, ich mobilizacją oraz ułatwienie dostępu do programów aktywizujących;
http://www.psz.praca.gov.pl/portal zawierający wszelkie informacje na temat instytucji działających przy Wojewódzkich Urzędach Pracy i Powiatowych Urzędach Pracy, które wspierają i pomagają w zakładaniu własnej działalności gospodarczej
(np. Ośrodki Wspierania Przedsiębiorczości);
http://www.inkubatory.pl/– strona ta pomoże absolwentom w uzyskaniu wszelkich informacji na temat własnego biznesu.
 
 

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki